Способы лова карпа

Больше
01 март 2016 10:00 #9 от Віталій
Віталій ответил в теме Способы лова карпа

of0309 пишет:

Віталій пишет: Цікаво було б подивитися фото такої маркерної снасті з розбивкою. Не зустрічав.

Ось такий шнур:
Через кожні 10 м змінюється колір. І кожний метер позначений: 10 см білий колір і посеред білого - 2 см чорний. Тільки в мене 0,23 мм. Звичайно шнур далеко не кинеш. Погано, що не має такої лєски.


Не зрозумів. Шнур летить гірше? В мене звичайний чотирьохжильний Formax. Без зусиль 25 грамовий груз перелітає на другий берег (63 м). Фідер 3,3 м. З лєскою я так не докину.
За фото дякую. Але за таку ціну (більше 500 грн *103buxv* ) я все ж краще порахую оберти катушки.
Спасибо сказали: Іван

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
01 март 2016 13:26 #10 от of0309
of0309 ответил в теме Способы лова карпа
Чотирьохжильний Formax - це РЕ, він гладкий як лєска. А depth-hunter - це РР, він шершавий як нитка. Здається єсть різнокольрові РЕ, але вони ще дорожчі і в них не має розбивки по метру. Може я погано шукав. :phil_25:
Спасибо сказали: settler, Віталій

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
01 март 2016 14:35 #11 от Віталій
Віталій ответил в теме Способы лова карпа

of0309 пишет: Чотирьохжильний Formax - це РЕ, він гладкий як лєска. А depth-hunter - це РР, він шершавий як нитка. Здається єсть різнокольрові РЕ, але вони ще дорожчі і в них не має розбивки по метру. Може я погано шукав. :phil_25:


Може дешевше тоді користуватися лічильником льоски? (типу такого fishing-sport.com.ua/aksessuary/schetchik-leski-hw-lcm-s-podsvetkoy.html).
Хоча не бачу сенсу в такій точності. У зв'язку з сезонним коливанням рівня у водоймі (а, відповідно, і берегової лінії) така карта глибин дуже відносна і носить чисто довідковий характер.
Ще момент. Якщо я правильно розумію, вудилище маркерне, тобто відстань всеодно необхідно перенести на робоче вудилище. Якщо поставити два кілочки на березі на відстані, скажімо, 3 м, і накрутити шнур, то ми точно виміряємо дистанцію. І знову ж таки, дешевше. Хоча короп'ятники не звикли економити на рибі ;) .

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
01 март 2016 15:47 #12 от of0309
of0309 ответил в теме Способы лова карпа
Принцип приблизно такий:
1. Приїхав (з картою) на водойму, вибрав місце.
2. Витяг маркер, поклав карту, відмітив себе на березі (на карті)
3. Якщо до протилежного берега 50-70 м то за можливості кидаю вбік, підмотую (наприклад точно до 65 м) і кліпсую, щоб не закинути на берег.
4. Якщо попереду океан, то кидаю скільки зможу. Кинув, вибрав слабину і вже бачу, наприклад, 74 м, напрямок на дерево; нахожу напрямок і відстань на карті і ставлю крапку. Позначаю глибину, яке дно. Так і малюю свій сектор.
5. Робочі вудлища - тільки через кілочки. Один раз, потім є мітка на лєсці.
Звичайно робота нудна, але ... Кожний вирішує сам. Мені також буває ліньки, а особливо на короткій рибалці і якщо ставок знайомий, і дно рівне. Тоді ставлю вудлища 20-30-40-50 м зліва-направо, або навпаки і кормлю цю косу лінію.
Спасибо сказали: Віталій

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
09 мая 2016 22:33 #13 от Віталій
Віталій ответил в теме Способы лова карпа
В продовження теми карти водойми.
Недавно успішно випробував свою методику проміру глибини і складання карти. Ось вона:
1. Збираю маркерну снасть.
2. Ставлю два кілочка на відстані 2,5 м.
3. Намотую на них всю шпулю шнура (у мене Formax).
4. Біля одного з кілочків мажу весь жмут шнура звичайним білим коректором (сантиметрів 5-10). Жду поки підсохне.
5. Змотую шнур знову на шпулю. При цьому через кожні 5 метрів на шнурі є біла мітка.
6. Закидаю як можна далі і підмотую шнур до найближчої білої мітки. Міряю глибину. Покази записую в блокнот (точка 1, "n" метрів).
7. Підмотую шнур до наступної мітки, тобто на 5 метрів. Повторюю процедуру заміру глибини. І так до самого берега.
8. Замічаю, на якій вітстані від берега остання точка, вона ж на карті буде першою, всі інші перенесуться в зворотньому порядку з інтервалом 5 метрів.
9. Кроки 6-8 повторюю в декількох напрямках.
10. Карта сектора готова. Залишається вибрати перспективне місце, відміряти по кілочкам відстань і ловити рибу.
Перевагою цього способа є те, що він не потребує дорогих шнурів і досить продуктивний. Промір 60-ти метрів забирає не більше 15-ти хвилин (якщо є напарник, щоб записувати дані).
Спасибо сказали: settler, дядько Ганс, of0309

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.123 секунд