Лучки. Ворскла.

Больше
28 июнь 2015 09:00 #33 от Карась
Карась ответил в теме Лучки. Ворскла.
Виглянув у вікно -схоже що ніхто нікуди не їде *grin*
Маю надію що після сезону дощів почнеться місяць засухи - тоді й наловимося. :fishing:
Спасибо сказали: Igor

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
16 сен 2015 19:17 - 16 сен 2015 19:24 #34 от Заур
Заур ответил в теме Лучки. Ворскла.
діло було 12.09 цього року.. напередодні 10-11 я також позапланово іздив на риболовлю з ночівлею, але на Дніпро.. то вставати о 5-ті ранку було важко, але обіцянку другові повинен був стримати..
поки заправились, два магазини по дорозі, на місце ми прибули десь о 8-ій ранку.. були удвох з Дмитром.. знайшли місце, перекусили десь о девятій почали ловлю.. Дмитро хотів ловити густеру і плотву, тому і вибрали ці місця, але на дальняк рибка не хотіла отзиватися, як в нього так і в мене.. та коли я розмотав 4-х метрову вудочку - діло по трошку пішло.. а конкретно плотва.. попадалась і гарна до 200- грам.. потім Дмитро підтягнувся до мене з вудочкою так ми на вудки і ловили то плотвичку то густьорку...
місцина дуже гарна, з кладками і столиком... потрапили туди "на мамай", а як виїджали то заблукали.. ну не без пригод



так ми варим чай
Вложения:
Последнее редактирование: 16 сен 2015 19:24 пользователем Заур.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Дмитрий, Jeka, Карась, Віталій, дядько Ганс

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 авг 2017 10:07 #35 от Александр
Александр ответил в теме Лучки. Ворскла.
Доброго Дня. З 24 по 26 серпня довелося порибалити в Лучках. Прекрасна природа, чиста річка та непогані рибки.
Вложения:
Спасибо сказали: Заур, Карась, Юрий, Pelmen, Григорий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 авг 2017 16:30 #36 от Гоша
Гоша ответил в теме Лучки. Ворскла.

PutinHello пишет: Доброго Дня. З 24 по 26 серпня довелося порибалити в Лучках. Прекрасна природа, чиста річка та непогані рибки.

Я дуже вибачаюся,але ваш нік,якщо перекласти з англійської, і аватарка не дуже підходяща в умовах війни з московією,та ще й з великої літери пишете ім'я президента країни агресора.Може модератори звернуть на це увагу?
Спасибо сказали: Карась, Igor, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 авг 2017 16:59 #37 от Александр
Александр ответил в теме Лучки. Ворскла.
95 квартал, замість путін ху*ло - назвали його Хеллоу. А позиція моя співпадає з вашою.
Спасибо сказали: Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 авг 2017 19:35 #38 от Андрей
Андрей ответил в теме Лучки. Ворскла.

PutinHello пишет: Доброго Дня. З 24 по 26 серпня довелося порибалити в Лучках. Прекрасна природа, чиста річка та непогані рибки.

ну ты и рыбак.....или пузо здоровое или сомик мелкий (малёк) когда ж вы понаедаетесь рыбаки без принципов и совести

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 авг 2017 21:17 #39 от Александр
Александр ответил в теме Лучки. Ворскла.
А ти Андрюша не хами, я не за рибою виїжджаю на природу і що брати, а, що ні знаю.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
01 сен 2017 15:50 #40 от Дід Юхим
Дід Юхим ответил в теме Лучки. Ворскла.
Сомик видать зажрал... Печально. Но фотки с такими рыбками лучше не демонстрировать. Имхо

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.345 секунд