Дячкове Диканьського району

Больше
31 июль 2013 15:31 - 31 июль 2013 15:32 #1 от Карась
Карась создал тему: Дячкове Диканьського району
Я так зрозумів що для звіту треба відкрити тему, бо в ставках - там просто опис?
Був сьогодні - повне розчарування і одні втрати :(
Ранок зразу ж розпочався недобре: біля гаража впав шолом і конкретно подряпався візор(185 грн), по дорозі перекурював і в темноті посіяв рукавички(380 грн) + поламана вудочка(ну це найдешевше, за 27 грн брав).
Приїхав, ще було майже темно - ніякого дурня крім нас з Пегасом не було ні зразу ні потім.
Ще вчора намітив місце де сяду, але на сусідній кладці тричі щось величеньке скинулося - сів там. Першою закинув 5м вудочку на кукурудзу - нехай думаю стоїть. Але недовго вона стояла, тільки почав розмотувати другу - як поплавок - бам і вудочка у воду. Волосінь 0,25 тільки бринькнула і з поплавком пішла в пеньки.
Ну, думаю, раз такий початок - діло буде JC_doubleup Фігвам - на неї клюнуло ще тільки один раз і то доля в неї не склалася :( (потрібен смайлик що плаче).
Закинув дві інші - кругом все зкидається, особливо товстолоб кг 2-3, іноді карась і короп величезний. Але за три години жодної покльовки - і годував і на черв'яка, і на перловку, манку, попкорн, горох - глухо.
Десь о 8 взяв карася гарного 800 гр на черв'яка. Далі клювало 1-2 рази на годину(хоча рибою кишить). Піймав ще карася 300 гр, 6 красноперок на долоню і 3 окуньки - і все.
Починаю змотуватися десь об 11 - чую удар вудочки на кукурудзу об кладку(поставив вже волосінь 0,5 і короп'ячий крючок). Щось страшне трохи потягало, але порвати не може -показалася морда старючого коропа(аж зеленого) кілограм на 7-8 . Помучилися ми з ним хвилин 5-10 і вже була надія що витягну - повітря нахапався, головою об пеньки побився, ліг на бік. Але метрів за три до кладки зробив він свічку і поділив вудочку пополам: собі з поплавком, мені з котушкою. Оце і вся рибалка.
Так що як каже Оля з "Ревізора" : Дячкове вам рекомендувати не можу - бо не клює, а як клює то дурне. :black_eye:
До речі зторгувався за 30 грн.
Місцеві кажуть що на вудочки клює в дощ і коли холодно, а взагалі треба на пружину і з ночівлею.
Последнее редактирование: 31 июль 2013 15:32 пользователем Карась.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Jeka, kos1906

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 15:41 #2 от Дід Юхим
Дід Юхим ответил в теме Дячкове Диканьського району
Цікава інформація. Треба буде туди якось потрапити. Наче сам побував. Дякую

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 15:42 #3 от Александр
Александр ответил в теме Дячкове Диканьського району
Ну как говорится "кому и кобыла невеста". Это я к тому, что для такого рыбака как я карась на 800 гр, 6 красноперок с ладошку и 3 окуня (вообще никогда не ловил :( ) - это еще и не плохой улов. А про сорвавшегося экземпляра на 7-8 кг. я вообще молчу. Наверное если б у меня такое случилось, я потом еще месяц всем бы рассказывал, какой я мощный рыбак B) . Так что все познается в сравнении. В любом случае отчаиваться не стоит. Перчатки и визор конечно аль :unsure:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 15:44 #4 от Jeka
Сколько км от Полтавы? Карту плииз. :)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 16:42 #5 от kos1906
kos1906 ответил в теме Дячкове Диканьського району
Какая глубина была в месте ловли....по фото понял что ставок не глубокий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 16:43 #6 от Карась
Карась ответил в теме Дячкове Диканьського району
З Подолу 54 км(2,1 л бензину :P )
Карту не вмію - розкажу на пальцях.
Їдеш в сторону Диканьки - через 20 км є два повороти(направо на Стасі птахофабрика, наліво Велика Рудка, здається написано на Шишаки). Повертаєш наліво на Шишацьку трасу і увесь час їдеш по головній дорозі(проїзджаєш Веселівка, Велика Рудка, Степанівка). За Степанівкою після полів буде дуже довгий спуск і в кінці перехрестя, головна - прямо, а ти повертаєш ліворуч це Ландарі і далі увесь час по головній через Ландарі і Андріївку. За Андріївкою виїзджаєш на перехрестя з трасою Надежда-Диканька, на ньому направо і десь через 5 хвилин зліва буде маленький синенький вказівник "Дячкове"(він якось за кущем, видно тільки як доїдеш, там траса увесь час пуста а перед поворотом виглядає будинок з Дячково вдалині. Проїздшаєш прямо все Дячково, орієнтуєшся по високовольтній лінії(спочатку вона справа, потім зліва. Зліва з'являться дві металеві водонапірні вежі(одна менша, друга більша), перед ними поворот наліво і 100 метрів до ставка. Увесь час асфальт.
На початку села є ще один ставок, на ньому заборонено ловити(треба хіба що домовлятися з орендатором Калюжним - місцеві казали, я не уточняв.
Той ставок де я ловив називається "бойовий" чи "пайовий" - не дочув я.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Jeka

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 16:46 #7 от Карась
Карась ответил в теме Дячкове Диканьського району
Неглибокий - не те слово :) Кладка метрів 7 і з неї вудочка 5м і глибина десь 50-60 см. Не знаю що посередині але під греблею теж саме.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 июль 2013 16:52 - 31 июль 2013 16:58 #8 от Jeka
Обьясните,пожалуйста, где он на карте?
Вложения:
Последнее редактирование: 31 июль 2013 16:58 пользователем Jeka.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.172 секунд