Ворскла - река моей души

Больше
03 мая 2018 17:46 #923 от Krs
Krs ответил в теме Ворскла - река моей души
Були сьогодні в Петрівці. Ловили на фідер, наживка черв'як, в кормушці магазинна прикормка. Зловили з десяток густерок та краснопірок. Також в улові вперше за багато років було 2 йоржа.
Ось такий вигляд має міст в Гавронцях сьогодні (вода впала на метра півтора вже).
Вложенный файл:
Вложенный файл:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Карась, Игорь, Веталь, дядько Ганс, San4o, Александр, Pelmen, Григорий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
04 мая 2018 10:32 #924 от Карась
Карась ответил в теме Ворскла - река моей души
Через міст мотом проїхати можна?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
07 мая 2018 13:54 #925 от Krs
Krs ответил в теме Ворскла - река моей души

Карась пишет: Через міст мотом проїхати можна?


Так, можна.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
08 мая 2018 19:47 #926 от Сергій
Сергій ответил в теме Ворскла - река моей души
Доброго вечора, шановні риболови! Хто підкаже як справи нижче дамби в Нижніх Млинах? Можна проїхати велосипедом? Як справи з кльовом риби?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
08 мая 2018 20:13 #927 от Андрей
Андрей ответил в теме Ворскла - река моей души
Можна.Зправа на пляжі під високовольткою сиділи.Зранку кльов був.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Карась, Сергій, Григорий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 мая 2018 20:11 - 22 мая 2018 20:24 #928 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла - река моей души
Сьогодні вирішив відкрити сезон ловлі з човна,сплавляючись із Писарівської до Ткаченок. З вечора підготовка, ніч неспокійна і вранці я потягом їду до омріяного місця. Хлопцям у Вайбері пишу, що через півтори години буду на воді. Але не так склалося, як гадалося :cry: Після розливу річки і таяння снігу усі низини перетворилися на болота і я, спочатку, намагаючись їх обходити заліз в такі нетрі, що аж злякався, але потім заспокоївся, згадавши, що нас, коли ми були піонерами вчили, що мох росте з північної сторони стовбура.але подивившись на дерево повністю обліплене мохом я зрозумів, що ці знання мені не допоможуть-хіба, що коли блукатиму декілька днів і зголоднію, то знатиму з якої сторони він рясніше і поживніше *help* Коротше кажучи, я замість 20-ти хвилин блукав лісом годину. Болота форсував вже не розбуваючись і не підкачуючи штани, бо заморився тягти на собі човна з причандалами,а це кіл двадцять з гаком. Думав скористуватися Гугл Мапсом, але Київстар і Мудафон в нетрях не брали і я брів практично навмання. Господь, мабуть побачивши , що якась істота з важелезним рюкзаком,мокрими ногами і брудними штаньми лізе нетрями, плаче і зове маму, зжалівся наді мною і вивів до річки. Що сказати? Річка помінялася повністю. Багато дерев у воді, берега попідмивало, пляжі.які були пологі тепер круті. течія ще сильна, та й глибина не маленька- воби до 2,7 3м під берегом навіть не чиркали дно.


Оцього окунчика я впіймав на китайську копію Дуо МР з заглибленням до трьох метрів,а кидав я його туди,де влітку ловив на воби до півметра заглибленням.
Вибачте,що більше фоток не робив,але...
P.SПоганяв я і воби,які накупив за зиму тепер можу розповісти: Репліка на Дуо-хоч рибу і впіймала,але я її ще не зрозумів.Репліка на Рипрайзер 110 Ф Твічіться-бомба! Практично на місці розвертається на 90 градусів і офігітєльно ролінгує.Репліка на Ріренж: перший раз кинув,аж присів,так клацнула СДЗ біля вуха.Летить гарно,далеко твічиться теж класно: вліво-вправо+ ролінгує.Воб сподобався. Репліка на Орбіт 90 :-? Поки,що теж не зрозумів,може спін до 21г для нього жорсткий,може течія? Обкатав і катухен Дайва Фуего. Теж сподобалася,одне погано,що коли твічіш,то пальцем коліща гальмів можеш провернути і добавити їх,а потім дивуєшся,чого воби не летять.
Вложения:
Последнее редактирование: 22 мая 2018 20:24 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Turbo, Заур, Веталь, Юрий, дядько Ганс, Александр, Pelmen, Олег, Григорий и ещё 3 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 мая 2018 09:43 - 28 мая 2018 21:17 #929 от Веталь
Веталь ответил в теме Ворскла - река моей души
Всем привет! Был вчера 27.05 с друзьями наВорскле за с .Михайловка(выше по течению). Использовал прикормку от Романа "Turbo-baits"- "Лещ - фидер" и "Универсальная", прикормка так отлично работает в воде! Я ещё такого не видел! Просто супер! - кто не пробовал, то обязательно возьмите себе на пробу хоть "Универсальную". Я прикормкой очень доволен! JC_doubleup В улове небольшие густёрки, плотвички, подусты (если я не ошибаюсь), уклейки и пару головлей... в принципе основной целью поездки были - отдых и общение + моей рыбацкой целью был - голавль, и я его словил *yahoo* !...правда небольшой - где-то за 300гр., но удовольствие получил!... Кстати, пока снимал с крючка он на меня отнерестился - обдал икрой, так что получается у них сейчас нерест, и может поэтому голавли так плохо клюют... Вода по прежнему - не так нагрелась чтобы искупаться....может и рыбке нужна вода по-теплее, чтобы более активничать...ах, да - клевало чисто на червя, причём как из пулемёта - с утра, но я упирался в насадку - кукуруза и горох, - хотел что-то крупное словить.. а так можно было сразу немного утоньшиться и на червя натягать кучу густёрок..... ....но после зашедшего карася, ловить густёрок до ладошки, как-то не очень хочется...зажрался немного...раньше любой рыбке был рад... :fishing: ...фото не делал, как-то лень было....да и фоткать особо нечего...
Последнее редактирование: 28 мая 2018 21:17 пользователем Анатолич.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Заур, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 мая 2018 09:49 #930 от Рома
Рома ответил в теме Ворскла - река моей души
А можна примерные координаты места где рыбачили? Спасибо

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.209 секунд