Трояны, Васильевка (БАМ)

Больше
05 дек 2018 01:49 - 05 дек 2018 11:10 #244 от Turbo
Turbo ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)

РЛП Диканський пишет: По перше - зариблення відбулося! Завдячуючи тим так рибалкам із Диканьки!

Це в нас не викликає сумнівів. У Вас же є акт зариблення з відповідними печатками?

РЛП Диканський пишет: По друге - Троянівське водосховище знаходиться на території двох адміністративно-територіальних одиниць, для жителів яких встановлено знижку!

Але ж це не означає, що для інших громадян України будуть встановлени ціни у два рази вищі ? Адже ви не приватна структура, яка на свій розсуд встановлює ціни для окремих громадян. До того ж вказані Вами адміністративні одиниці, знаходяться територіально і в правовому полі України, в якій усі надра належать громадянам України не залежно від адреси їх проживання. За цією ж ознакою і льготи на кількість снастей, теж не повинні бути упередженими для мешканців інших населених пунктів.


РЛП Диканський пишет: Щодо «лохотрона» білети з реєстраційними номерами, завірені в податковій інспекції!

А можна поцікавитися яка форма квитків і де в податковій інспекції вони завіряються і яким чином це робиться ? Якійсь реєстраційний номер або печатка на кожному квитку, чи вони на бланках суворої звітності ?


РЛП Диканський пишет: Стосовно документації - так документи можуть бути у публічному доступі (картографічні матеріали, положення і т.п.), але оскільки у РЛП «Диканський» покищо відсутній сайт, кожен охочий може ознайомитися з ними за адресою смт. Диканька, вул. Гоголя, 1.

Але ж ми зараз спілкуємось на форумі, який дозволяє викладувати світлини і скріншоти на яких Ви легко можете показати документи, які цікавлять рибалок. Адже цей сайт читає багато громадян і ця інфрмація буде корисною для них. Ви ж рекреаційні послуги пропонуєте для них, а їхати в Диканьку, за вказаною Вами адресою не зручно.


РЛП Диканський пишет: І останнє - якщо комусь не подобається нововведення завжди можна знайти альтернативу, та місце де відвідування безкоштовне! Сподіваюся, що моя відповідь достатньо вичерпна!

Діло не в тім, подобається чи не подобається, просто водойма декілька років була безкоштовною і раптом стає платною, звідси й питання.

З повагою.
Последнее редактирование: 05 дек 2018 11:10 пользователем Turbo.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, settler, Алексеевич, Виктор, Денис

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 06:11 #245 от Алексеевич
Алексеевич ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)

І останнє - якщо комусь не подобається нововведення завжди можна знайти альтернативу, та місце де відвідування безкоштовне!

Я наверное не буду первым из тех "кому не нравиться".
Очень хотелось бы увидеть акт на зарыбление . Я на этом водоеме бываю,практически 2 раза в месяц на протяжении многих лет и про зарыбление слышу впервые. А вот самих егерей с сетями приходилось видеть неоднократно,наверное проводили контрольный отлов запущенной рыбы.
Спасибо сказали: Дід Юхим, settler, Виктор

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 07:51 #246 от бла бла бла бла бла
бла бла бла бла бла ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)
А где там будут места для рыбалки делать? Так как когда я был последний раз( если стоять на дамбе и смотреть на водоем) справа все поросло камышом и там пару вымосток есть, а слева какой-то лагерь вроде детский , но там забор и туда не поедешь вроде. Остается только на плитах сидеть, а это не очень прикольно. Где там вобще какая-то рыболовная инфраструктура можете на карте показать пожалуйста? Возможно я давно там не был, и что-то поменялось.
Спасибо

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 08:22 #247 от Денис
Денис ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)
Позавчера на льду можно было насчитать в аккурат больше тысячи рыбаков+с каждого по полтосу = во кто-то нагреется.Уже прям видно как проходит обустройство чьих то домов,гаражей,кошельков.
Ув.РЛП Диканський,народ уже давно не верит во все бла бла бла по поводу обустройства местов , зарыбления , мусорных баков и тд. Начните что нибудь делать (места рыболовные обустраивать, зарыблять ),а потом и плату за посещение назначайте.
Спасибо сказали: settler, бла бла бла бла бла

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 08:23 #248 от РЛП Диканський
РЛП Диканський ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)
Шановні рибалки ознайомлюйтесь з нормативно-правовою базою!!! І не плутайте орендовані водні об‘єкти з об‘єктами природно-заповідного фонду! Читайте ЗУ Про ПЗФ України, ст, 23, 47! А також Постанову КМУ 1913/00!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 08:41 #249 от бла бла бла бла бла
бла бла бла бла бла ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)
"Ув.РЛП Диканський,народ уже давно не верит во все бла бла бла по поводу обустройства местов ,"
кто в меня не верит? *grin* *grin* *grin* *grin* *grin*
Спасибо сказали: Виктор

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 10:12 - 05 дек 2018 11:00 #250 от Turbo
Turbo ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)

РЛП Диканський пишет: Шановні рибалки ознайомлюйтесь з нормативно-правовою базою!!!

Рибалки ознайомлювались з нормативною базою вже не раз, так як на території Полтавської області розташовано не тільки РЛП Диканський.

РЛП Диканський пишет: І не плутайте орендовані водні об‘єкти з об‘єктами природно-заповідного фонду!

Як же їх сплутаєш ? Це абсолютно різні об'єкти. Про арендні водойми друга тема розмов.

РЛП Диканський пишет: Читайте ЗУ Про ПЗФ України, ст, 23, 47! А також Постанову КМУ 1913/00!

От ми й просимо Вас, ознайомити нас з Режимом РЛП Диканський і прейскурантом на послуги, який відпочинок і розваги Ви пропонуєте. А ще ознайомитись з Положенням про РЛП Дикансьский, з підтвердженням того, що Василівский БАМ входить до РЛП Диканський.

P.S. На привеликий жаль, Ви проігнорували моє повідомлення вище і в колег рибалок залишились відкритими важливі питання. А так би основні питання вирішили.
Последнее редактирование: 05 дек 2018 11:00 пользователем Turbo.
Спасибо сказали: Анатолич, settler, Виктор, Денис, бла бла бла бла бла

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 дек 2018 11:04 #251 от Денис
Денис ответил в теме Трояны, Васильевка (БАМ)

Turbo пишет: А ще ознайомитись з Положенням про РЛП Дикансьский, з підтвердженням того, що Василівский БАМ входить до РЛП Диканський.

Совершенно верно, я не смог найти ни одного нормативно правового акта ,о принадлежности данного водоема к РЛП Диканський

Форма власності юридичної особи РЛП Диканський- КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД). КОММУНАЛЬНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ (УЧРЕЖДЕНИЕ) [430] | КОПФГ
В єтом я не силен , но мне кажется что тут и не пахнет бюджетным учреждением.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.398 секунд