Барабашовский ставок возле с. Бугаевка.

Больше
10 мая 2018 11:05 #1389 от Docent
Теж були 9-го, ловили на протилежному березі, навпроти плит, там вітру не було. Доця на одну поплавочку, я на пікер. Насадка - червяк, прикормка флагман, карась-макуха, фідер-аніс. Ловили з 7.30 до 13.00 (була перерва на обід з 10.00 до 10.30). На пікер клювало частіше і більша риба, результат на двох 74 шт. (4,4 кг). На поплавок причепився карпик грам 200-250, який стяг поплавочку зі стойки, перелякав дитину і одразу після виважування був відпущений. Їздили відпочити на природі та отримати задоволення від рибалки. Все вийшло.
Вложения:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, poplavok, Заур, Александр, Карась, Веталь, Юрий, дядько Ганс, of0309 и ещё 6 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 мая 2018 21:49 #1390 от Слон
Я був 4 травня, перед цим набрав Руслана, він говорив що нерест закінчується, прокльовує карасик, то 5кг, хто 10 кг.... Я вже гооворив що не цей ставок не поїду, але хочеться дуще чім болить порибалити...Руслан сказав що раніше 7 нічого приїжати. Прибув о 7.10 крім мене і на протилежній стороні компонії нікого не було . я сів на дамбі, охранік новий молодий хлопець на ниві. заплативши почав чекати кльву, але його не було... пробував на все, але все дарма. охорона поїхала десь о 8.00. питав компанію на протилежному березі говорили те саме, вони смділи з вечора, говрили що приїхали відпочити і за гарні відзиви думали трохи порибалити, але на жаль. тепер думайте що робити за 120 гр. діло не в грошах, хотілось відпоочити, вловив 5 шт. які були відпущені на збагачення ставка і їх хазяєвів. так що всі удачі на цьому водойомі. І хоотілось щоб звязалися хазяїни ставка в лічку. Всім удачі!!!
Спасибо сказали: Заур, Карась, of0309, Pelmen, Григорий, Дмитрий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 мая 2018 11:46 #1391 от Заур
от і добре, що я туди не поїхав 6-го в неділлю.. хотіли з сім'ями виїхати на ставочок пілся обіду з пік-ніком.. дзвонив Руслану, питав чи можна на 3-4 години (нам в о 17-ій треба було вже бути в Полтаві) та й дощ обіцяли.. ну і за пів-дня оплатити відповідно.. сказав ні, 120 грн. і все.. подумав за тих карасиків 240 багатувато ще й 30 км. накинуть, і хмарило на дощ.. одне що приваблювало, так то шалений кльов карасиків.. а оказується не завжди там і кльов..
Спасибо сказали: Pelmen, Андрей

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 мая 2018 15:38 #1392 от of0309
Для відпочинку сім'ями, з дітьми, і з рибалкою краще було б в Івашках. Берете на компанію місце і на 3 вудки по черзі ловите. І порибачили, і відпочили, і свіжопожареною рибкою закусили. Водій, звичайно, не кайфоне.
Спасибо сказали: Заур, Docent, Tati

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 мая 2018 18:16 #1393 от Заур
В Івашках, це той розрекламований, що 170 вп дня.. там можна на три вудки?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 мая 2018 19:08 #1394 от of0309
Да. Для короткого відпочинку з рибалкою саме то.
Спасибо сказали: Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
14 мая 2018 21:48 #1395 от Евгений

of0309 пишет: Для відпочинку сім'ями, з дітьми, і з рибалкою краще було б в Івашках. Берете на компанію місце і на 3 вудки по черзі ловите. І порибачили, і відпочили, і свіжопожареною рибкою закусили. Водій, звичайно, не кайфоне.

А прежде чем рыбку жарить, надо охрану звать чтобы взвешивание запротоколировать и в итоговом улове посчитать? А то ведь им невдомек, что на центральном рынке карпы 7-8кг по 75грн/кг продаются - у них свой мир со своими ценами... :)
Спасибо сказали: Александр, Сергей, Валентин

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
17 мая 2018 10:41 #1396 от Жека
Доброго дня.Пидскажіть що там по коропу ловиться-ні?Можливо був хто.Дякую.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.151 секунд