обновочки

Больше
20 мая 2018 11:32 - 20 мая 2018 11:35 #278 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме обновочки
Приветствую,камрады!
То же похвалюсь обновками *grin*

Приобрёл чем-то похожий на спортивный,садок 2.5 м.
Дно усилено стропами,сетка прорезиненая,дуги снаружи,чтоб не перетиралось.




Кот уже облюбовал обновку))





Маленький,но весьма полезный девайс для фидерной ловли.






Ну и вонючек не много


Вложения:
Последнее редактирование: 20 мая 2018 11:35 пользователем дядько Ганс.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Заур, Олександр, Саша, Іван, Александр, Гоша, Григорий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
12 июнь 2018 15:06 - 12 июнь 2018 15:12 #279 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки
Ось така "новенька-старенька" міношка з'явилася в моєму арсеналі:

Пастор 120.Сподобався кольором,то я і взяв.Ловить непогано-най буде.

І,нарешті! У мене з'явилася репліка на Рудру-Шанс 130:

Але,що це? З ним щось не так!
Беремо оригінал і порівнюємо:

Он воно що...У Шанса лопатка більше,а це означає,що він не просто 130 СП,а 130 СП МР.Пірнати буде глибше.
Це воблер,який незабаром з'явиться в лінійці Цуєк, це оригінальна розрозробка,як і Драга 130 МР,як і Мувер 128 МР. Поки,що цей воб дали мені на тест і я після того,як половлю на нього напишу відгук,але зважаючи на те,що в його розробці приймали участь і риболови з України,думаю,що ловитиме.
Далі буде...
Вложения:
Последнее редактирование: 12 июнь 2018 15:12 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 июнь 2018 15:08 #280 от Turbo
Turbo ответил в теме обновочки

Гоша пишет: ...але зважаючи на те,що в його розробці приймали участь і риболови з України,думаю,що ловитиме.
Далі буде...

Мабуть риболови з України приймали участь не в розробці воба, а в розкруткі магазину на Алі. :)
Спасибо сказали: Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
14 июнь 2018 15:27 #281 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки

Turbo пишет:

Гоша пишет: ...але зважаючи на те,що в його розробці приймали участь і риболови з України,думаю,що ловитиме.
Далі буде...

Мабуть риболови з України приймали участь не в розробці воба, а в розкруткі магазину на Алі. :)

Привіт,Ромчик.Якраз у розробці і приймали: китайці присилали половинки вобів,огрузку і металеві кульки різної ваги,а хлопці вже тут доводили воб до розуму: клали пластини різної ваги у воб,совали їх туди-сюди,що б вибрати нахил воба у воді.Тако ж і з кульками.Підбирали оптимальні,що б воб зробити максимально наближеним до суспендера.Два роки,а то і більше не могли видати кінцевий продукт і от, нарешті, воб готовий.Це не Алі,а Тсуєкі.
Спасибо сказали: Turbo

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
14 июнь 2018 16:26 - 14 июнь 2018 16:46 #282 от Turbo
Turbo ответил в теме обновочки

Гоша пишет:
Привіт,Ромчик.Якраз у розробці і приймали: китайці присилали половинки вобів,огрузку і металеві кульки різної ваги,а хлопці вже тут доводили воб до розуму: клали пластини різної ваги у воб,совали їх туди-сюди,що б вибрати нахил воба у воді.Тако ж і з кульками.Підбирали оптимальні,що б воб зробити максимально наближеним до суспендера.Два роки,а то і більше не могли видати кінцевий продукт і от, нарешті, воб готовий.

Стільки складнощів :)

Гоша пишет: Це не Алі,а Тсуєкі.


Поки що воблерів марки Алі не бачив. ;)
Последнее редактирование: 14 июнь 2018 16:46 пользователем Turbo.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
15 июнь 2018 11:42 #283 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки
Так Рома,труднощі є,бо китайці,це унікуми.Наведу приклад: Шанс 115 репліка на Варуну.Минулого року чи позаминулого теж їм передали вже готовий продукт,а вони його спаскудили.Ще один приклад: фарбувати воби треба було,як у відомої фірми-китайці казна,що зробили.Вже і воба їм купили і відіслали-всерівно не так пофарбували.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
15 июнь 2018 12:32 #284 от Turbo
Turbo ответил в теме обновочки
То они просто не хотят это делать или гонорар маленький. При желании и мотивации они что хочешь сделают. :)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
03 июль 2018 12:44 #285 от Андрей
Андрей ответил в теме обновочки
Останнім часом замало часу для повної підготовки, хіба що вирішив купити компас у Києві svit-podarunkiv.ua/g4979841-kompasy узяв собі, сподіваюсь він мені допоможе в орієнтуванні при довгих походах.
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.286 секунд