Обо всем и ни о чем

Больше
06 апр 2018 21:55 #2139 от Анатолич
Анатолич ответил в теме Обо всем и ни о чем
Был на рыбалке в Центральной части Украины. Слышу, курлычат журавли. А у меня с собой был фотоаппарат. Вот, хочу поделиться с вами увиденным. ВЕСНА прилетела! :)
Спасибо сказали: Дід Юхим, settler, Turbo, poplavok, Jeka, Юрий, Виталий, дядько Ганс, Іван, Александр и ещё 1 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
07 апр 2018 17:11 #2140 от Виталий
Виталий ответил в теме Обо всем и ни о чем
Добрый день! :clapping: Может из знающих кто подскажет, куда завтра выехать спининг покидать? *help*

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
07 апр 2018 18:04 #2141 от Карась
Карась ответил в теме Обо всем и ни о чем
НИКУДА!
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
07 апр 2018 18:34 #2142 от Заур
Заур ответил в теме Обо всем и ни о чем

Виталий пишет: Добрый день! :clapping: Может из знающих кто подскажет, куда завтра выехать спининг покидать? *help*

Та ні, як раз зараз покидати можно скрізь.. навколо води вистачає.. але з із-за мутної води навряд чи кльов буде.. головне не смітити за собою.. ну це взагалі як за правило, особливо зараз бо весь бруд знесе у водойми

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 мая 2018 20:21 - 05 мая 2018 20:52 #2143 от Гоша
Гоша ответил в теме Обо всем и ни о чем
Не знайшов тему-тому сюди пишу: був сьогодні у Базилевщині на 7-му ставку.Колись тут ловилися гарні коропчуки,але сьогодні я окрім карасиків розміром в долоню і менше не побачив нічого. Антонович,який був хазяїном цього ставка його продав. Може того і не ловиться,що рибу перед продажем сітками виловили,але це тільки моє припущення.
Пам'ятаю: світає, сонце тільки но прокинулося і показало свій перший не сміливий промінчик з під нічної ковдри, А коропчуки на радощах починають вискакувати з води і ляскіт несеться по усьому ставку,а сьогодні ми сиділи з 5-00 до 12 -00,то ні одного виходу не було,а ляскіт нісся над ставком від того,що я себе долонею по лобі стукав і казав сам собі:-"От старий йолопе! І нашо ти сюди приперся?!" *fool* *dash*
Последнее редактирование: 05 мая 2018 20:52 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 мая 2018 20:50 #2144 от Заур
Заур ответил в теме Обо всем и ни о чем
Доброго вечора! Хто знає чи чув щось про ставки в Безручках.. щось я тут ніде не зміг знайти інформації

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
07 мая 2018 13:47 #2145 от Карась
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
09 мая 2018 10:36 #2146 от Виталий
Виталий ответил в теме Обо всем и ни о чем
*bye*
С праздником победы.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Turbo, Заур, Веталь, дядько Ганс, of0309, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.174 секунд