З 1 квітня в Полтавській області обмежено рибальство, в зв"язку з початком нерестового періоду

gvmc.jpgНа час дії наказу забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано – ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь – яких плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби ( шторм, туман, аварія і т.п. ), а також суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів).

В нерестовий період дозволяється спортивний та любительский лов риби однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений.

 Нерестовий період продовжиться на річках області по 20 травня 2015 року. На Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах - по 10 червня 2015 року.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить