Аренда водоёмов

Этот раздел портала будет полезен всем пользователям, которые уже арендуют или хотят взять в аренду водоём.  Здесь вы найдете много полезной информации, касающейся аренды водных объектов, начиная от нормативно-правовой базы и заканчивая вопросами, где взять зарыбок или где можно хорошо порыбачить (приглашения от арендаторов водных объектов).

06.12.2013

Порядок штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
07.07.2012 № 414

Зареєстровано в Міністерстві 

юстиції України
27 липня 2012 р.
за № 1270/21582

ПОРЯДОК 

штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання

I. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", "Про тваринний світ", "Про Червону книгу України", "Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них", Указу Президента України від 16 квітня 2011 року № 484 "Про Державне агентство рибного господарства України", постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства".

 
20.11.2013

Користування водними об’єктами на умовах оренди

З 01.07.2013 набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», відповідно до прикінцевих положень якого статтю 51 Водного кодексу України, викладено у новій редакції. Зазначений закон та зміни до статті 51 Водного кодексу України змінюють існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди.


Відповідно до прийнятих змін, чинне законодавство розрізняє різні процедури та принципи надання водних об’єктів.

 

 
03.08.2013

Платная рыбалка на "Барабашовском" ставке

Обитающая рыба: карась, карп, толстолобик, амур, судак, окунь, красноперка, вьюн, раки.

Ставок «Барабашовский», площадью 22 га, находится в 25 км от г. Полтава, в 8 км от трассы Киев-Харьков, от с. Бугаёвка до ставка 2 км грунтовки.

Подробнее: Платная рыбалка на

Рыбачить можно в любом месте по выбору рыболова. Ограничений по законно пойманной рыбе нет.

Ставок не спускался 25 лет! Вода чистейшая! Никаких стоков, отходов и мусора. Водоём чистый, вдоль берега установлены урны.

 

 
09.04.2013

Закон України «Про аквакультуру» розширить права орендарів ставків

У Полтавській області нині 2 688 ставків.

Аби вони були доглянутими, а риба в них не зникала, держава здає частину з них в оренду. Любительська риболовля на орендованих ставках – одне з конфліктних питань, яке виникає між рибалкою та орендарем.

Які правила діють для орендарів і рибалок, на скільки гачків і яку рибу можна ловити, куди поскаржитися на недобросовісного орендаря та про закон, що контролюватиме обидві сторони і вже незабаром набуде чинності читайте в цій статті.

Серед законів, якими керуються нині рибалки й орендарі ставків: Водний кодекс, кодекс України «Про адміністративні правопорушення», Правила любительського та спортивного риболовства та інші.

 

 
09.04.2013

Закон України "Про аквакультуру"

Набрання чинності відбудеться 01.07.2013

ЗАКОН УКРАЇНИ


Про аквакультуру

Цей Закон визначає принципи державної політики, основні засади розвитку і функціонування аквакультури, правові основи діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у сфері аквакультури.

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Визначення термінів

1. У цьому Законі нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:

аквакультура (рибництво) - сільськогосподарська діяльність із штучного розведення, утримання та вирощування об’єктів аквакультури у повністю або частково контрольованих умовах для одержання сільськогосподарської продукції (продукції аквакультури) та її реалізації, виробництва кормів, відтворення біоресурсів, ведення селекційно-племінної роботи, інтродукції, переселення, акліматизації та реакліматизації гідробіонтів, поповнення запасів водних біоресурсів, збереження їх біорізноманіття, а також надання рекреаційних послуг;

 

 
08.06.2012

Зразок типового договору оренди водного об"єкту

 

 

ПРОЕКТ

ДОГОВІР ОРЕНДИ ВОДНОГО ОБЄКТУ

 

смт.(м) _______________ “____” ______________ 20__ року

 

______________________ районна державна адміністрація, відповідно до статті 51 Водного кодексу України в особі голови райдержадміністрації ________________________________________ (в подальшому іменований “Орендодавець”), що діє на підставі Закону України “Про місцеві державні адміністрації” від 09 квітня 1999 року № 586-ХІV з однієї сторони – та юридична (фізична) особа __________________________ (в подальшому іменований “Орендар”), який проживає _________________________________________ району, паспорт № ______________ виданий_________________________, ідентифікаційний код № _______-з іншої сторони, уклали цей Договір про наведене нижче.

 

 
08.06.2012

Тимчасовий порядок надання водних об"єктів у користування на умовах оренди.

 

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК

НАДАННЯ ВОДНИХ ОБ'ЄКТІВ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ В БАСЕЙНАХ РІЧОК ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ, РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ, У КОРИСТУВАННЯ НА УМОВАХ ОРЕНДИ

 

1. Цей “Тимчасовий порядок” визначає механізм надання водних об’єктів, що знаходяться в басейнах річок загальнодержавного значення, розташованих на території області у користування на умовах оренди (далі – в оренду) місцевими державними адміністраціями.