Наши НОВОСТИ

З 1 квітня на Полтавщині вводиться обмеження на лов риби

1t.jpgВ зв"язку з настанням нерестового періоду на річках, водосховищах та інших рибогосподарських водоймах області Полтавською рибінспекцією запроваджується заборона на промислове та любительске рибальство. Відповідний наказ за № 17 від 12.03.13 "Про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Полтаварибоохорона у 2013 році" вступає в дію з 1 квітня цього року.

На час дії наказу забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано – ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь – яких плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби ( шторм, туман, аварія і т.п. ), а також суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів).

 

В нерестовий період дозволяється спортивний та любительский лов риби однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений.

Виникає запитання, чому не дозволено спортивний та любительский лов риби в межах населених пунктів на середніх річках області, таких як Ворскла, Псьол та Сула, адже згідно Воднокого кодексу України їх віднесено саме до середніх, а не малих річок.

Питання й щодо вилову риби донкою або фідером. Чому не можна використовувати цей досить популярний спосіб лову риби не відомо.

Нерестовий період продовжиться на річках області по 20 травня 2013 року. На Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах - по 9 червня 2013 року.

 

Повний зміст наказу - тут

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить