Фидер со льда

Больше
26 март 2018 13:22 #17 от Заур
Заур ответил в теме Фидер со льда
так
Спасибо сказали: Олег

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
26 март 2018 13:39 #18 от Олег
Олег ответил в теме Фидер со льда
Я вважаю, що після Пасхи вже можна їхати на відкриту воду на фідер половити. Плотва прокльовувала?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
26 март 2018 14:25 #19 от Заур
Заур ответил в теме Фидер со льда
так, я теж такої думки..
прокльовувала, звіт Славко Ганс обіцяв скинути як буде час.. але кльов був не стабільний, напливами.. в неділлю взагалі рибка рота закрила
Спасибо сказали: Олег

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
26 март 2018 14:30 #20 от Олег
Олег ответил в теме Фидер со льда
Та ну ще й ранувато, хай лід повністю зійде, вода прогріється і думаю почне брати. В тому році до 26.03 вже декілька раз їздив ловити на Сулу та на Псел
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
26 март 2018 15:05 #21 от Заур
Заур ответил в теме Фидер со льда
все вірно, що вода прогріється, що земля підсохне.. багнюку місити не хотся.. а рибка як раз до того часу підтягнеться і буде брати веселіше
Спасибо сказали: Дід Юхим, дядько Ганс

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
27 март 2018 02:30 - 27 март 2018 02:56 #22 от Turbo
Turbo ответил в теме Фидер со льда
А саме головне коли закінчиться льодохід. Сам пробував ловити фідером, коли ще пінгвіни на закраїнах сиділи, проблема з пропливаючими крижинами. Деяких навіть не видно, йдуть у пів води. Ще треба чекати, коли всяке сміття пронесе, бо тюльпан забиває. *103buxv* Тоді з фідером можна й на воду. :fishing:

Олег пишет: Та ну ще й ранувато, хай лід повністю зійде, вода прогріється і думаю почне брати. В тому році до 26.03 вже декілька раз їздив ловити на Сулу та на Псел

В тому році люди в березні вже картоплю садили *rofl2*
В цьому році Паска рання, а весни ще нема, місяць тому я писав, що весна скоро, а вийшло, що ще й досі не наступила, хоча сьогодні мабуть був перший теплий день.

Заур пишет: все вірно, що вода прогріється, що земля підсохне.. багнюку місити не хотся.. а рибка як раз до того часу підтягнеться і буде брати веселіше

Так, так, так... JC_doubleup
Але де хто й зараз ловить, вище згадані незручності перемагаються бажанням половити літніми снастями. :fishing: ;)
До речі, на ходову плотву годівничка не потрібна, вона зараз буде лише згаяним часом, даремною тратою прикормки, та брудними руками. B)
Последнее редактирование: 27 март 2018 02:56 пользователем Turbo.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Заур, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
27 март 2018 02:47 - 27 март 2018 02:48 #23 от Turbo
Turbo ответил в теме Фидер со льда

Заур пишет: Є поняття підлідний фідер і зимовий.. схоже але два різновиди, перше ви бачили відео зверху, а ось і другий вид

Повністю згоден. Ми обговорювали саме підлідний. Можна ще поспілкуватися у контексті застосування справжніх фідерних літніх снастей, як зимовий фідер.
На сьогоднішній день, вже весняний. :)
Последнее редактирование: 27 март 2018 02:48 пользователем Turbo.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.116 секунд