Кам'яні Потоки Кременчуцького р-ну (за базою "Маяк")

Больше
25 авг 2014 20:53 #9 от Дима
Может на выходные получиться готов повезти!!!??
Спасибо сказали: Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
25 авг 2014 21:09 #10 от Карась
За оплату, це все зі слів сусіда біля мого човна, казав що плавають двоє на катері: один з рибохорони, другий з рибного господарства, перевіряють щоб не порушували правила вилову і збирають по 20 грн. Начебто за те що малька в Дніпро запускають, як воно насправді - не знаю :-? Першого дня Вадим виплив вже після того як зібрали гроші, другого дня ми о 12-й пошабашили - їх ще не було. Катер я бачив, але чомусь вони підпливли тільки до чотирьох човнів, начебто є абонементи на тиждень і місяць.
Хоча за таку рибалку 20 гривень - це ніщо.
Якщо хто візьме - я поїду на вихідні. Правда якщо з ночівлею треба кучу барахла з собою перти - в авто влізе? Ми втрьох півмікроавтобуса вантажного накидали *rofl2*
Спасибо сказали: settler

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
25 авг 2014 21:24 #11 от Дима
Выезд часа в 3 ночи возвращение вечером часиков в 5 или 6
Спасибо сказали: settler

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
25 авг 2014 21:32 #12 от Карась
Я поїду, завтра виклянчу човна знову *grin*
Спасибо сказали: settler

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
25 авг 2014 21:35 #13 от Дима
Если получиться напишу ближе к выходным

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 сен 2014 14:50 #14 от Олександр
Спеціальна приспособа,називаеться кормак.Складається з власне кормака(сітчастий мішок з грузом всередині або на зовні)"коромисла"-відвода для повідка,з сталистого дроту,до якого,власне і кріпиться повідок.Довжина повідка -46-50 см,важливо,щоб повідок мав саме таку довжину:не коротший і не длинший,такий собі,оптимальний варіант!.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 сен 2014 15:42 #15 от Юрий
Це для ловлі на кільце? або це кормак ? Кормак у мене мішок з капронової сітки в який набиваю хліба кашу та кирпичину ,кидаю під лодку на течії а потім воно вимиваеться та робе "дорожку" на якій пасецця риба а потім і добираееться і до наживки .

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 сен 2014 15:45 #16 от Юрий
А завтра ніхто не собирався на Потоки на :fishing: рибалочку? Скільки туди км ,хто скаже?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.134 секунд