Сула (Горошино)

Больше
24 сен 2017 19:21 #129 от Александр
Александр ответил в теме Сула (Горошино)
С карасем пока глухо сегодня приехал с горошино вот пару фото
Вложения:
Спасибо сказали: Аверин, Заур, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
27 сен 2017 21:53 #130 от русслан
русслан ответил в теме Сула (Горошино)
Тільки прийіхав із Сули,були в Драчках сутки.результатом незадоволений кльов даже на плотву не активний.Інколи прокльовув карась.вобщим пока там тишина.Багато спінінгістів катаються
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 нояб 2017 15:23 #131 от Григорий
Григорий ответил в теме Сула (Горошино)
Здраствуйте всiм. Вибачаюся за запiзнiлий отчет- поламався компютер, довелося собирати грошi на новий. Був я в тих краях приблизно на Покрову. Кiлька днiв в Полтавi готувався до рибалки на карася(вудочки,прикормка, наживка надувна лодка i т.д), але я навiть вудочку не розмотував. Правда лодка дуже виручила. Мiсцевi мисливцi повiдали менi про пересохше озеро де мулу по груди, а вода тiльки посерединi (10*10метрiв) От ми i погребли руками по мулякi до калюжi де збилася вся риба. Хто хоч раз удачно ловив руками- той розумiэ що це за рибалка. Хоч вода холодна- та адреналiн i емоцii грiли з середини. Щука, плотва, окунь- видохли всi. А от кiлька в"юнiв руками вдалося пiймати. Ну i карась- вiд 150гр до кiлограмових екземплярчикiв. Оскiльки рибалка пов"язана з мулякою, то фото улова зробили дома, як самi покупалися. Рибалку легкою не назвеш- до озера 400м по очерету з речами, холодно, мокро, грязно.
Вложения:
Спасибо сказали: Аверин, Заур, Карась, Юрий, Андрей, Botsa, Андрей

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 нояб 2017 16:28 #132 от Заур
Заур ответил в теме Сула (Горошино)
ну тримайся, Гриша.. зараз тебе почнуть банити за перелов...
а взагалі, в тебе дійсно рибалка трудова... ловив і я таким способом в дитинстві.. одне цікаво як ти в'юнів руками-то втримав
Спасибо сказали: Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 нояб 2017 18:19 #133 от Виталий
Виталий ответил в теме Сула (Горошино)
*bye*
Гриша ! Тебе наверное уже попало от жены. За такой объём чистки рыбы. А сейчас тебя забросают камнями. Сначала от завести а потом( шоб знав. !!!!) :drinks:
Спасибо сказали: Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 нояб 2017 20:41 #134 от александр
александр ответил в теме Сула (Горошино)
Не звертай увагу на негативні відповіді(я розумію це жарт)більшисть риби все одно б вмерла.Гарний улов!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
03 дек 2017 21:24 #135 от Григорий
Григорий ответил в теме Сула (Горошино)
Мoii вiтання шановна громадо. Нарештi попав на село. Допомiгши батькам з домашнiми справами(2днi допомагав) вирвався в недiллю 3 грудня на Сулу. Вода сильно впала- весь карась спустився нижче(добре ловлять в Погребняках). За браком часу(спiшив попасти на автобус на Полтаву) сiв на тереторii села(Горошино). Кльов як на чорних камнях. Ловили всi- поплавочники, доночники, спiнiнгiсти. При менi пiймано 2 щупачка, а окунiв я не рахував. Правда одного i я витягнув на фiдер на опариша. Ловив на один фiдер, другий(моя ФЛАГМАНСЬКА обновка) не доставав- по-перше щоб не замазати, по-друге, не було необхiдностi. На поплавок клюэ верховод як оселедець; краснопiр, густера, плотва- в основном до ладошки,але попадаються й крупнiшi. На доночнi снастi риба йшла бiльша. Хлопцi кажуть чим гiрша погода- тим краще й бiльша риба клюэ. Сусiд розказував що на тих вихiдних по вiдру риби за пiв дня на поплавок, i краснопiр грам на 300. Знаючи його я не повiрив, але хлопцi пiдтвердили. Та й дядько поруч добре ловив на поплавок, коли я зiбрався- в нього було 3кг, а це вiн тiльки розiгрiвся. Результат моэii 2-х годинноii рибалки 2,3 кг рiзноii рибки.
Вложения:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Заур, Карась, Андрей, Олександр, Valentina, дядько Ганс, sapansander и ещё 8 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
04 дек 2017 20:51 - 04 дек 2017 20:52 #136 от Григорий
Григорий ответил в теме Сула (Горошино)
коротке вiдео з рибалки
Последнее редактирование: 04 дек 2017 20:52 пользователем Григорий. Причина: видео не пошло
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Андрей, Виталий, Valentina, Сергей

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.287 секунд