Рибалка в Котелевських краях

Больше
14 апр 2015 08:54 #1 от Заур
вчора з тестем закортіло нам на риболовлю... збиралися їхати на Більск, там був один великий став і карасик там невеликий ловився шо дурний.... два роки тому попадався і за ладошку і карасик там рано прокльовувався, думали відведем душу :fishing: ..
але він обмілів, два роки там не були.. чи хто воду спустив, чи дамбу прорвали :-? ..
ну та раз приїхали давайте закинемся, але ніщо не показувало на те що там є риба.. повна тиша.. мілко, я закинув пікер.. просидилі хвилин 15 ні покльовки.. вирішив перезакинуть і витягую забагреного наполовину розкладеного карася грам на 300 *103buxv* .. перед цим і під ногами помітив невеликого карасика такого ж характеру.. після цього, звичайно, вирішили поїхати звідти.. а що трапилось так і не відомо - можливо елекрики, бо був слід прицепа прям в ставок, таке як лодку спускали.. можливо з поля селітра пішла.. а може й задихнулася взимку, як нам сказав ще один рибачок який теж хотів половити ранього карасика.. сумно :( ... пожалкували що не поїхали в Першу Михайлівку, після такої невдачної рибалки ми поїхзали на Ворсклу, так як дорогою до дому ми її переїджаємо.. тесть став водити мене лісами, полями показувати якісь ставочки, вірніше обмілілі заводі Ворскли.. оглянувши їх, все-таки вирішили переїхати на русло Врскли..
я закинув пікер на середину русла, з наживки був звичайний дощовий червяк.. через 5 хв. була потужна покльовка, ледве пікерок у воду не пішов.. при виважуванні показався голавлик грамів на 350... після того були покльовки, але реалізована була одна десь 100 грамовим голваликом.. скажу що монтаж був не ахті на пікері.. на вудку я піймав пару маленьких плотвичок і все.. течія була сильною а поплавки на вудках ставкові :-?
Спасибо сказали: Анатолич, Едуард, settler, Jeka, Алексей, Карась, Серик, Vitaliy Bakka, Андрей, Алексей и ещё 4 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 июнь 2015 09:37 #2 от Заур
Заур ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
31.05 десь о 12 годині дня прибули ми в Михайлівку.. народу близько сотні осіб, всі можливі місця і підходи до води були зайняті.. на щастя вже збирався і уступив нам місце знайомий.. в тому році створювали кооператив, зариблювали.. в цьому не помітив ніякого зариблення.. я так зрозумів, що нічого хорошого там не вийшло з кооперативом.. з початку бачили покльовки та не могли засікти.. прийшлося перев'язувати і ставити менші гачки.. брало тільки на дальняк, вудки мовчали.. за три години риболовлі упімали два десятка карасиків до долоні (100 грам).. в минулі роки карасик був від долоні і більший.. в цьому році шось мількуватий..
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Jeka

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
28 мая 2017 20:53 #3 от Паша
Паша ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
З Вашого дозволу продовжу тему (мій край). В Михайлівці Першій по весні карась брав за ладонь 200-300 гр. Зараз бере ладоньковий. Бере по різному в кого 5 шт а в кого 20. Частіше кльов поганий. Зима не минула і нас трохи пропало.
Спасибо сказали: Заур, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 апр 2018 07:15 #4 от мішаня
мішаня ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
мені михайлівка дуже подобаєця прошлий рік з сусідом виходили на воду човном наловили карасика під очеретом в долоню грам по 100 це точно і все більш не був
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
31 мая 2018 16:21 #5 от мішаня
мішаня ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
ех поїду в михайлівку з ночьовкой з суботи на неділю дам пежа сто пудов і відпочинути за одно
Жодна жінка не отримує стільки уваги, скільки поплавок в безвітряну погоду
Спасибо сказали: Дід Юхим, Карась, Веталь

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 мая 2020 15:33 #6 от мішаня
мішаня ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
кажуть рибку запустили карпа , лобатого прошлий рік амура , знайомий цей рік амура за кіло витіг і це не по одинокий випадок
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
03 мая 2020 11:56 #7 от Карась
Карась ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
В який ставок запустили?
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
06 мая 2020 06:16 #8 от мішаня
мішаня ответил в теме Рибалка в Котелевських краях
в нас в михайлівці першій
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур, Игорь

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.187 секунд