Ворскла - река моей души

Больше
10 сен 2018 20:32 #985 от бла бла бла бла бла
бла бла бла бла бла ответил в теме Ворскла - река моей души

Turbo пишет:

бла бла бла бла бла пишет: "Дубинить" в поем понимании это сидеть и ждать долго, тут нет привязки к типу или классу удилищ, и даже к способу ловли.

Что в Вашем понимании "долго" ?

7-10 минут

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 сен 2018 23:01 #986 от Заур
Заур ответил в теме Ворскла - река моей души

Turbo пишет:

Заур пишет: сначала был разговор об общем определении "дубин".. сказал дубинщик и все сразу поняли на что ловит..

Если бы не одно но...
Например я на последней рыбалке ловил на Крокодилы без колокольчиков и бубенчиков. Какие выводы мы делаем, я ловил на дубины ?

Я б сказал да, крокодилом можно пилюлей по горбу навалять он и не треснет, а над фидерами "трусятся"

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 сен 2018 01:37 - 11 сен 2018 02:29 #987 от Turbo
Turbo ответил в теме Ворскла - река моей души

бла бла бла бла бла пишет: 7-10 минут

Запишем и этот вариант. Если на фидер делаем перезабросы дольше чем через 7-10 минут, значит ловим на "дубину" или как Вы говорите "дубиним". ;)

Заур пишет: Я б сказал да, крокодилом можно пилюлей по горбу навалять он и не треснет, а над фидерами "трусятся"


То есть, всё таки ценовая составляющая тоже определяет "дубины". Дешевой "дубиной" не жалко бить сограждан по горбу. :black_eye:
Чудесно, мы близки к разгадке. JC_doubleup
А ведь ещё вчера мы видели разницу только в бубенчиках. ;)
Ещё варианты, если можно в "Флудилку" :drinks:
Последнее редактирование: 11 сен 2018 02:29 пользователем Turbo.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 сен 2018 07:23 #988 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме Ворскла - река моей души
Знатный вброс *grin* *grin* Спор об очевидных вещах...
Спасибо сказали: Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 сен 2018 07:57 #989 от Заур
Заур ответил в теме Ворскла - река моей души
слово "дубина" - далеко не такой чувствительный как фидер (об этом можно и не спорить), ну а дешевый или нет это каждому своё.. кому то дешёвый, а кому и нет.. по поводу по горбу, имел ввиду не то что не жалко, а то что крепкий, правда и не так жалко как фидер *grin*
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 сен 2018 11:28 - 11 сен 2018 12:11 #990 от Turbo
Последнее редактирование: 11 сен 2018 12:11 пользователем Turbo.
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 сен 2018 17:16 - 11 сен 2018 17:28 #991 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме Ворскла - река моей души


Простите...не сдержался :blush:
Последнее редактирование: 11 сен 2018 17:28 пользователем дядько Ганс.
Спасибо сказали: Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
14 сен 2018 15:00 - 14 сен 2018 15:05 #992 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла - река моей души
Домовившись із товаришем, що б він мене забрав із Кунцево, я першим автобусом виїхав у Старі Санжари. На березі був о сьомій, а в сім тридцять я вже на воді.





Так, як слідопит з мене нікудишний, то до води я вийшов вище мосту, а коли погріб униз був «приємно» здивований завалом, який утворився після руйнації мосту і переді мною постала ділема: чи тягти все барахло і човен берегом, що б обійти завал,ч и спробувати знайти шпарину, в яку я можу прохтовхнутися.





Я вибрав другий варіант і не прогадав. Під мостом, біля правого берега, є можливість пройти одномісним човном ( це я для тих,хто як і я вміє «чудово» орієнтуватися на місцевості,навіть маючи мапу).

Так, як було не дуже глибоко, вирішую поставити репліку на Лейдаун міноу 110 від Олблю і вона мене не підвела. Десь хвилин через десять відчуваю клюваку і виймаю з води щупачка ( воблерку + до карми).





Наступний щупак впіймався десь хвилин за сорок на Біркінгівський Дуо 100. До речі,як би у мене запитали: який один єдиний воб із Піднебесної я міг би порекомендувати- то це був би Дуо 100, на Пслі, Орілі та Ворсклі ловить відмінно.



Далі були виходи на репліку Ріпрайзера від Оутдур, на жаль не засіклася, а доловити не вдалося, виходи та сходи на Орбіт 110 від Беркінгу. Десь об 11 годині кльов вимкнули і я довго плив прокидуючи перспективні місця, але риба вобчики ігнорувала. Ще пару щупачків я впіймав після обіду на той же Лейдаун від Олблю. Що цікаво: фаворити минулих двох років Мувери 128 в цьому сезоні мовчать ( впійманого на Мувер МР шнурочка я не рахую,бо дуже малий для такого серьозного воба ).
Не буду вас втомлювати подробицями сплаву, краще викладу пару світлин осінньої природи. На жаль фотоапарат не може передати, того, як пахне осінній ліс. Я навмисно приставав до берега, що б насолодитися осіннім лісовим повітрям,та зробити декілька кадрів на згадку.
Ще хотів би написати за репліку на Ріренж 130 від Олблю.Вобчик класний: летить за обрій, ролінгує при найменшому руху спінінгом, але через те, що у нього слабий магніт при різкому твічі циліндр скочується у хвіст і воб стає вертикально. Так що з цією реплікою вони трішечки не допрацювали. Але на легкому твічі він грає непогано, йде десь на метровій глибині. Так що його я не можу рекомендувати на відміну від реплік на Лейдаун,Дуо 100,Рипрайзер, Орбіт 110. Ось така вийшла сплав-риболовля. І,на останок, декілька світлин:



Последнее редактирование: 14 сен 2018 15:05 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Turbo, Заур, Карась, Веталь, Юрий, Андрей, of0309, Pelmen и ещё 2 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.269 секунд