Бондури

Больше
22 мая 2014 08:54 - 22 мая 2014 08:58 #1 от Едуард
Едуард создал тему: Бондури
Тема по ставку із мапою тут.

Вчора вранці був на тому ставку, що перший, якщо їхати з Полтави (бумеранг).



Розклався й закинув вірну мені болонку десь в 5:30.




Рибалив десь до 12:00. Ловив однією вудкою на опариша, черв’яка та кукурудзу. Використовував прикормку із сухих круп пшениці, кукурудзи, ячна із додаванням панірувальних сухарів, макухи та кориці.

Вдалось спіймати біля десятка карасів, невеличкого коропа, три червоноперки та два окуні.




Риболовлею, в принципі, задоволений, але є дещо, що не дає мені спокою й на другий день. Вчора про це я навіть написати не міг, тому пишу відзив сьогодні. Це був короп, якого мені не вдалося витягти. Все було так.

Кидаю я під корчі з права від себе й витягаю звідти вже не першого карасика аж тут бац - зачепився! Трохи сильніше потягнув на себе, аж тут фрікціон як запищіть! Одразу стало зрозуміло, що то я не за корч зачепився. Віддав декілька метрів жилки та потім побачивши, що риба розвернулась й рухається в бік корчів - трохи затягнув фрікціон тугіше й намагався її розвернути. Але риба була проти й трохи не вирвала вудку у мене з рук. Підбіг товариш з підсакою й побачивши, що вудочка в моїх руках пляще брейк-денс завмер сказавши лиш "Ого!". :ohmy:

Але рибка все ж зайшла в корч і заплутала в ньому волосінь. Робити було нічого й я дав товаришу потримати вудку, а сам роздягнувся і поплив туди - сам не знаючи, що буду робити.

Намагався роздивитись рибу під водою та вода була дуже мутна. Почав шукати її рухаючись по жилці. Спочатку наткнувся на корч за який зачепилась жилка, а через сантиметрів 50 і на рибу. Обхопив її голову обома руками і по формі зрозумів, що то був короп (іншого я й не чекав), але таке брутальне порушення особистого простору коропа, звісно, обурило його і він одним рухом відскочив від мене разом із гачком. *dash*

Шкода, що тут ще скажеш... :dry:
Последнее редактирование: 22 мая 2014 08:58 пользователем Едуард.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, settler, Jeka, Алексей, Александр, Дима, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 мая 2014 09:14 #2 от Александр
Александр ответил в теме Бондури
Какая цена удовольствия на этом ставку?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 мая 2014 10:18 - 22 мая 2014 10:24 #3 от Едуард
Едуард ответил в теме Бондури

Часть сообщения скрыта для гостей. Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть его.
Последнее редактирование: 22 мая 2014 10:24 пользователем Едуард.
Спасибо сказали: Анатолич, settler, Jeka

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 мая 2014 10:38 - 22 мая 2014 10:43 #4 от settler
settler ответил в теме Бондури

EduardGol пишет: Точно, забув сказати, що він безкоштовний. :)

А давно он бесплатным стал? Кто-то недавно писал цена рыбалки
100 грн .
Последнее редактирование: 22 мая 2014 10:43 пользователем settler.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 мая 2014 10:57 - 22 мая 2014 10:57 #5 от Едуард
Едуард ответил в теме Бондури

settler пишет: А давно он бесплатным стал? Кто-то недавно писал цена рыбалки
100 грн .

Може то про другий, наступний ставок? :-?

У знайомого я вчора питав про те, коли він був платним, а він каже що скільки його пам’ятає - завжди був безкоштовний.
Последнее редактирование: 22 мая 2014 10:57 пользователем Едуард.
Спасибо сказали: settler

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 мая 2014 10:58 #6 от Александр
Александр ответил в теме Бондури
На сколько я понял глядя на карту, EduardGol пишет о ставке тот что по выше на карте. А 100 грн стоит тот, который ниже, он большой.
Спасибо сказали: Едуард, settler

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
23 мая 2014 17:07 #7 от андрей
андрей ответил в теме Бондури
Это тот ставок который если ехать с полтавы то он будет с лева?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
23 мая 2014 17:13 #8 от Дима
Дима ответил в теме Бондури
Это не те два ставка что возле трассы видно!!! Его не видно с трассы!!! Посмотрите на карте там есть немного ближе ставочек.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.166 секунд