Ворскла - река моей души

Больше
10 март 2015 21:24 #377 от Анатолич
Анатолич ответил в теме Ворскла - река моей души
Так как яд в малых дозах- лекарство, то можно. :)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 март 2015 21:29 #378 от Jeka
Jeka ответил в теме Ворскла - река моей души
Ок :) :drinks:
Спасибо сказали: Анатолич

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 март 2015 21:42 - 10 март 2015 21:43 #379 от Анатолич
Анатолич ответил в теме Ворскла - река моей души
По "маленькой?" :drinks: *grin* И покурим? Cherna-ua_2
Последнее редактирование: 10 март 2015 21:43 пользователем Анатолич.
Спасибо сказали: Jeka

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 март 2015 22:28 #380 от Jeka
Jeka ответил в теме Ворскла - река моей души

Заур пишет: я був вчора, так відпочинок з шашликом, зі своєю баришнею. ввечері виложу звіт... було багато спіннінгістів, та толку не було

А де звіт? :-?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 март 2015 00:08 #381 от Заур
Заур ответил в теме Ворскла - река моей души
а де я? був зайнятий, тільки звільнився, а тут не можу перечитати усі повідомлення.. щось з весною форум так оживився, що ледь встигаю все перечитувати
Спасибо сказали: settler

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 март 2015 01:20 - 11 март 2015 01:40 #382 от Заур
Заур ответил в теме Ворскла - река моей души

Часть сообщения скрыта для гостей. Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть его.
після звіту Боровика і Баки, мій звіт не про рибалку.. аж невдобно, але обіцяв написати, пишу: -начитавшись напередодні купу звітів з приводу першого веснянного виїзду на Ворсклу закортіло і самому спробувати.. до речі, в суботу був на Ворсклі з прогулянкою в районі Котельви.. гарно.. сидів чоловічок на мілині з поплавчанкою.. в улові в 5-літровій баклашці кілька плотвичок та верховод... вчора вирішили і ми з Наталі виїхати до річки.. закортіло мені до Вакуленської греблі.. напередодні замочили крильця, для шашиля.. виїхали десь вже о другій годині.. їхали туди через Вороніна, Патлаївку.. дорога не ахті, назад вже через Вакуленці, Сако, дорога трохи краща... на підїзді побачили старе русло (обводний канал) і були вражені.. на ньому суцільний льод від берега до берега і два "пінгвіна" - один з буром, другий з пішнею ходять і витримують долю.. шо ловили і чи наловили не питав.. ми розмістилися нижче плотини метрів за 300-а зі сторони старого русла, перед з`днанням з каналом... закинув я поплавчану з мотилем 4-ку та пікерок 40 гр. з мотилем і опариком десь ближче середини... почекавши з пів години не побачив жодної покльовки, перекидав вудку, потім пікер два рази ближче і ближче, та результату не було.. до речі, в тому місці глибина відрузу з берега метрів півтора.. потім пішов до греблі, в тому році там добре ловив крупного верховода, але в цьому році не брало нічого.. потім подивившись на дату по фотах були ми в тому році в кінці березня, можливо ще водичка холодна, та й після інших звітів, окрім Олексія та Віталія (чемпіонів) я й не налаштований був шось зловити, а може дійсно ми шось не те калдували на риболовлі... бачили більше десятка спінінгістів, ходили кидали, навіть в чергах стояли на підходах до води щоб покидати свої приманки, та у жодного не побачили будь-якого улова... люду багацько, і на вело, мокиках, пішки, на авто і навіть маршрутівка туди ходить (до греблі).. в минулі роки не помічав чогось...
потім розпалили багаття, посмажили мяско, смачно поїли.. тільки проговорили за собачок, щоб їм кісточки залишити, і тут як тут з'явилась собачка, яка підвечеряла з нами.. взагалом відпочили гарно, день був чудовий, сонячний, теплий...
тепер фото:
Котельва





селфі Наталі на Вакулах

ай ем я

чути запах "шашилю"?

собакін підійшов на запах, "нюх как у собаки, глаз как у орла!"

запити гарячим чайком, який гарно парує при + 8

Последнее редактирование: 11 март 2015 01:40 пользователем Заур. Причина: текст
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Едуард, settler, Сергей, Jeka, Алексей, Серик, Дима, Владимир

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 март 2015 01:34 #383 от Заур
Заур ответил в теме Ворскла - река моей души
ще фото:
місце з'єднання старого русла з основним.. лінію з'єднання добре видно.. майже до кромки підходив один із "пінгвінів" *fool*

"робоче" місце



Вложения:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Едуард, Дусик, settler, Jeka, Алексей, Карась, Серик, Vitaliy Bakka и ещё 3 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 март 2015 14:01 #384 от Едуард
Едуард ответил в теме Ворскла - река моей души
Побродив сьогодні пару годин по Н. Млинах із болонкою. Намагався ловити на опариша і мотиля. Поплавець вантажопід'ємністю 4 гр. дозволяв зробити проводку і перед дамбою і за декілька сотен метрів після неї. Використовував повідець діаметром 0,1 мм. Проводив на різних глибинах та на різній віддаленості від берега, але ЖОДНОЇ покльовки. :)
Спасибо сказали: Дід Юхим, Дусик, settler, Заур, Jeka, Карась, Серик, Дима, Владимир

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.316 секунд