обновочки

Больше
04 апр 2017 21:47 #177 от Виталий
Виталий ответил в теме обновочки
Слава привет. А Нежине синие поплавки с какой огруской. ? И кого можна ловить зелёным поплавком ?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
04 апр 2017 22:38 #178 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме обновочки
Два нижних синих поплавка огрузкой 2 и 5 гр. На зеленый я умудрялся ловить карася и плотву на Орели ;)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
07 апр 2017 12:53 #179 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки
А ось ще воблерочків узяв:
Вложения:
Спасибо сказали: Аверин, Дмитрий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 июнь 2017 13:32 #180 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки
Хоч я ловлю 95% воблерами,але, один рибалка дуууже рекомендував блешні ручного виробництва.Я взяв декілька.Поки,що не ловив,але на вигляд зроблені якісно.Блешні з двох металів:мельхіор-мідь,та мельхіор-бронза.Як тільки одловлюся,то напишу про них:
Вложения:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
03 июнь 2017 18:24 #181 от Іван
Іван ответил в теме обновочки

Аверин пишет: B)
Друзья, сегодня СЛУЧИЛОСЬ!
Вот она - МЕЧТА, дарящая НАДЕЖДУ, вселяющая ВЕРУ и окрыляющая ДУШУ!
ЙО-ХОУ!!!!
Теперь, в жопе (извините, не сдержался на радостях) СВЕРБИТ!



Скоро уже! Ну, головни, держитесь :)))))

На невчасно прилитий товар гарантія не діііє *russian* *russian* *russian* Ні хвоста ні луски :fishing: :fishing: :fishing:
Спасибо сказали: Аверин, Карась, Виктор

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
16 июнь 2017 10:47 - 16 авг 2017 12:19 #182 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки
- «Лікарю! Дайте мені,будь ласка, пігулок від жадібності! Та по-більше,по-більше».Це я,коли мова йде про воблери. От,здається, ну навіщо тобі, ще два Мувери 128, якщо в тебе вже їх вісім штук? Але ж з отих восьми штук немає ні одного «вогняного тигра». Та й Драга 130 тільки суспендер,а ф-ки немає,а,кажуть,що на Сіверському Донці плаваюча Драга 130-це хіт вже декілька років. Значить потрібно і собі плаваючу Драгу купити,хоча я й ловлю на Ворсклі, Орілі, та Пслі, а де той Донець і гадки не маю.
А як же ж обійти увагою Хард 130 СП у такому гарному маттайгері? Тим більше, що ловить він не гірше ніж його брат Флеш мінноу на прізвисько Лакікрафтенко
А Драга 130 МР? У мене ж таких тільки дві штуки. Треба ще одну узяти, бо Бог трійцю любить та щоб обов“язково колір «бите скло». А те,що давав собі слово у цьому році вобів більше не купляти- так то не я.
Вложенный файл:

І на сам кінець: мені презентували Мувера 128у кольорі «зелений Немо» і я з повною впевненістю можу стверджувати, що в такому кольорі він один-єдиний на всю Полтавську область і він у мене. А скільки ще цікавих вобів розробляють хлопці. Я особисто зна“омий з представником Цуєк в Україні і, нещодавно ми довго спілкувалися на тему новинок і він мені розповів,що зараз тестують і доводять до розуму воблер який матиме назву Ватсон 110 МР, який йтиме глибше ніж його брат.На відміну від Інквізітора МР, який розроблявся для тролінгу Ватсон МР буде твічевим. Тако ж буде Шанс 130 МР,і це теж буде воблер-бімба,воблер-хіт, такий,як Мувер 128МР, та Драга МР,які на відміну від Лонг Біла не потребують «дрючка», а твічаться спінами до 28гр.тако ж є щебагато інших цікавих вобів,але мова про них буде пізніше.Треба хоч ці всі обловити :)
Вложенный файл:
Последнее редактирование: 16 авг 2017 12:19 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Аверин, Turbo, дядько Ганс, Pelmen

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 июнь 2017 15:51 - 18 июнь 2017 15:51 #183 от Turbo
Turbo ответил в теме обновочки

Гоша пишет: - «Лікарю! Дайте мені,будь ласка, пігулок від жадібності! Та по-більше,по-більше».Це я,коли мова йде про воблери.

Ігор, а ти все хворієш ? Співчуваю ;)
Последнее редактирование: 18 июнь 2017 15:51 пользователем Turbo.
Спасибо сказали: settler, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
23 июнь 2017 17:41 #184 от Гоша
Гоша ответил в теме обновочки

Roman пишет:

Гоша пишет: - «Лікарю! Дайте мені,будь ласка, пігулок від жадібності! Та по-більше,по-більше».Це я,коли мова йде про воблери.

Ігор, а ти все хворієш ? Співчуваю ;)

Да балєю по-тихеньку.
Спасибо сказали: Turbo

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.169 секунд