Ворскла (в черте города)

Больше
02 мая 2019 01:57 #313 от AlexKrug
AlexKrug ответил в теме Ворскла (в черте города)
Весенняя джиговая ловля по своему увлекательная, ведь ее ждешь всю зиму, и вспоминаешь, как прошлой весной ловил голавлей и жерехов. Лично у меня на какой-то период окуня и щуки уходят на второй план…Главная задача - не упустить момент пока еще голавль и жерех не поднялись на поверхность и кормятся в придонном слое мальком.
В средине апреле этого года пару выездов подряд получилось воплотить в реальность свои мечты и половить мерных рыбин. Поиски голавля начинал более дешевой, но в тоже время очень рабочей копией crow-X и rak craw в двух дюймах от Селект, если зацепов не следовало, долавливал проверенным силиконом AX Craw 2” от Рейнс, который более реалистичный и мягкий. На одной из рыбалок решил поставить давно мною забытый Shad Impact в 440 цвете, после чего удалось уговорить голавля и жерешка.




Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Сергей, Заур, Карась, Веталь, Юрий, Василь, Алексей, of0309 и ещё 3 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 мая 2019 15:12 #314 от Дід Юхим
Дід Юхим ответил в теме Ворскла (в черте города)
Неужели это у нас на Ворскле в черте города??? Не верится...
Спасибо сказали: Сергей, Евгений

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 мая 2019 17:46 #315 от Евгений
Евгений ответил в теме Ворскла (в черте города)
А где эти чудесные места в черте города, секрет?
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
24 мая 2019 20:26 - 24 мая 2019 20:31 #316 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Доброго вечора всім рибалкам. Щось давно я не писав звітів, а все тому,що взимку не рибалю, навесні, якщо чесно, то теж не дуже люблю з берега джигувати. Моя стихія-то човен та воблери, дуже ж таки мені подобається ними ловити. Тим більше, що воблерів я набрався, як собака бліх :) От і чекав 20-го травня, що б можна було порибалити. Збиратися почав десь за тиждень-все перекладав воби,бо була альтернатива поїхати в різні місця, от під них й підбирав воби. Але,як то кажуть:-» Хочеш насмішити Господа-розкажи йому про свої плани». Тому з огляду на погодні умови(синоптики обіцяли дощ) вирішив відкривати сезон недалеко від Полтави, а саме в Гавронцях. Виїхав першою маршруткою і десь о восьмій годині я біля річки: водичка тече,хмари по небу пливуть,десь далеко гримить і блискає,а я відчалюю від берега радісний та повний надії на вдалу рибалку.
Боже мій! Як я чекав цієї миті,коли зроблю перший закид та першу проводку у цьому сезоні. Честь відкрити сезон випала воблеру Беркінг Орбіт 110 і на третій проводці я відчув клюваку. Як кажуть:-»В шахту»



Щупачок був обережно звільнений, відпущений підростати, а у воду полетів інший воб: Флірт 115 кольору 050W-це колір двохсторонній: «матфайєртайгер». В мутняку дуже добре було видно його галси та коливання і не тільки мені, а і щуці, яка не довго думаючи кинулася на воб, але в останню мить її щось злякало і вона крутнулася біля самого воба та пірнула на глибину,а я,зрозумівши, що колір у воба робочий міняю його на Шанс 130 СП МР у кольорі 645(зелений немо), продовжую ловити й отримую на нього вихід щупака,але чомусь він теж не захотів їсти воба й крутнувшись біля самого човна зник на глибині. Цей колір теж добре видно в мутній воді, так, що я його сміливо можу рекомендувати.
Доки я ловив щупачків,та радів життю гриміло все ближче й ближче і мої надії,що гроза мене обійде не справдилися. Почало легенько накрапати і я вийшов на берег, сховав речі під човен ,а сам вдягнув дощовичок і більше години просидів на березі чекаючи,коли пройде дощ. І ось я знову на воді і вирішую розловити репліку на Ріренж 110 від Олблю. Вирішив-розловив: щупачки невеликі,але задоволення отримане і вони теж пливуть підростати.





Далі ставлю одного з фаворитів минулого сезону: копію на Лейдаун Мінноу 110 і він мені каже,що і в цьому сезоні цей воб не буде пасти задніх. Пару-трійку щупачків мені впіймав.




Я не міг змиритися з тим,що один з моїх улюблених вобів не впіймав нічого і вирішив його обов“язково розловити, щупачок теж був зі мною згодний і кинувся на воблер…



От така вийшла моя перша риболовля. Коли я вже збирався.мене таки накрив добрячий дощю Так, що я мокрий,але щасливий їхав додому. Сезон відкрито! І не хай не було трофеїв, але воби протестовані, розловлені, задоволення отриманою А трофеї? Трофеї ще попереду.

[
Последнее редактирование: 24 мая 2019 20:31 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, settler, Сергей, Заур, Андрей, Василь, Женя, Олег, дядько Ганс, San4o и ещё 5 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
01 нояб 2020 21:39 - 01 нояб 2020 21:39 #317 от Анатолич
Анатолич ответил в теме Ворскла (в черте города)
Начался золотистый ноябрь... Мы с Василием Паращенко вышли на берег нашей реки Ворсклы порыбачить. Вася на матчевую снасть. Я - на фидер. Погодка был на удивление чудесной. Природа просто дышала спокойствием и вдохновением! О том как прошла эта рыбалка в нашем видео. Приглашаем вас в наш уютный кинозал "Рыбалка с Анатоличем"! Приятного просмотра!


Последнее редактирование: 01 нояб 2020 21:39 пользователем Анатолич.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Сергей, Заур, Юрий, Василь

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 нояб 2020 08:46 #318 от Василь
Василь ответил в теме Ворскла (в черте города)
Не здаемся, еще думаю половим в этом году. Внесем коррективы и чего то выудим
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Андрей

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
09 нояб 2020 03:58 #319 от Сергей
Сергей ответил в теме Ворскла (в черте города)
Грибалка + немножко рыбалки на живца (окунь, судак).
Насобирал грибов подосиновиков, на жареху самое то. По хищнику слабо: попался окунь и судачка отпустил. Кому интересно - можете глянуть видео!

Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур, Карась, Василь, дядько Ганс, of0309

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
09 нояб 2020 10:08 #320 от Дід Юхим
Дід Юхим ответил в теме Ворскла (в черте города)
Рыбачили на Ворскле?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.188 секунд