Гожулянские ставки

Больше
15 апр 2016 11:31 #121 от Алесич
Алесич ответил в теме Гожулянские ставки

Гоша пишет: Доброго усім дня.Позавчора вирішив піти на рибалку.Ловив на ставку.що біля кладовища.Хазяїн хотів сотню,але у мене.чомусь.у кишені було тільки п*ятдесят гривень.на них і зійшлися :good: .але наступного разу прийдеться брати сотню.якщо хочу там половити (пропетляти більше не вийде).Так от: за день впіймав 28 карасиків які заважили 7кг JC_doubleup і ще з десяток зійшло,бо були малі гачки.Я там скільки років ловив.але.що би карасі 300-500гр ішли один в один- такого не пригадаю.


Подтверждаю. Клевало. Пришел поздно, но свои 23 хороших карася поймал. Поплавок, дальний заброс, червь, со дна.
Гоша, а это не вы были напротив меня с двумя фидерами под грядкой у кладбища?)
Спасибо сказали: Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
15 апр 2016 11:33 - 15 апр 2016 11:35 #122 от Владимир
Владимир ответил в теме Гожулянские ставки

Заур пишет:

V_grechka пишет: Фото в студию :)..... можно на карте показать, где єтот чудо-ставок находится? 9-го числа заезжал на тот, что возле дороги, то за целій день у рібаков біло 1-2 поклевки.

см. первое сообщение этой ветки, то по схеме № 2 Лавчанский называется

Сенкс. Я по ходу на 1-й заезжал. А на 2-м трава не мешала ловить? говорят он заросший.
И еще вопрос... не смущает близость кладбища?
Последнее редактирование: 15 апр 2016 11:35 пользователем Владимир.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
15 апр 2016 13:39 #123 от Гоша
Гоша ответил в теме Гожулянские ставки

Заур пишет:

V_grechka пишет: Фото в студию :)..... можно на карте показать, где єтот чудо-ставок находится? 9-го числа заезжал на тот, что возле дороги, то за целій день у рібаков біло 1-2 поклевки.

см. первое сообщение этой ветки, то по схеме № 2 Лавчанский называется

Так. Лавчанський.За гожулянський у віктора(арендатора) питав,то він каже,що теж ловиться.але карась менших розмірів.Ловив на пружини.Напроти мене хлопець ловив двома поплавчанками.але закидував далеченько-теж тягав.але менше мене.В той день нас було 2 чоловіки на весь ставок,а на гожулянському теж було пару-трійку машин.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
15 апр 2016 13:40 #124 от Гоша
Гоша ответил в теме Гожулянские ставки

Malexpn пишет:

Гоша пишет: Доброго усім дня.Позавчора вирішив піти на рибалку.Ловив на ставку.що біля кладовища.Хазяїн хотів сотню,але у мене.чомусь.у кишені було тільки п*ятдесят гривень.на них і зійшлися :good: .але наступного разу прийдеться брати сотню.якщо хочу там половити (пропетляти більше не вийде).Так от: за день впіймав 28 карасиків які заважили 7кг JC_doubleup і ще з десяток зійшло,бо були малі гачки.Я там скільки років ловив.але.що би карасі 300-500гр ішли один в один- такого не пригадаю.


Подтверждаю. Клевало. Пришел поздно, но свои 23 хороших карася поймал. Поплавок, дальний заброс, червь, со дна.
Гоша, а это не вы были напротив меня с двумя фидерами под грядкой у кладбища?)

Так-то був я,але не на фідер,а на пружини ловив.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 апр 2016 11:55 #125 от Гоша
Гоша ответил в теме Гожулянские ставки
Доброго усім дня.Трохи напишу про вчорашню рибалку.Довго збирався то потрапив на ставок десь на початку одинадцятої. На цьому ставку починає клювати десь о дев*ятій.Так,що годину кльову я прпустив,але всерівно 24 штуки було піймано+ відпущено два манюньких карасики,одна плотвичка,один амурчик і один карась зміг вирватися з руки :cry: і втекти біля самого садку.Так що можна сказати, що всього було піймано 28 рибинок. Так,що рибалкою задоволений.
P.S.Допомагала мені рибалити,а також впустила карася у воду замість садка дружина Хохотуна-Оля.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур, Jeka, Карась, Віталій, Сергей

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 апр 2016 13:22 #126 от Жека
Жека ответил в теме Гожулянские ставки
На каком ставочке рыбачили?
Вчера прогуливался там .
Может это я к вам подходил,интересовался клевом и что стоит в этом году?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 апр 2016 13:29 #127 от Гоша
Гоша ответил в теме Гожулянские ставки
Був на Лавчанському в самому гузирі.Біля нас стояла дитяча коляска.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
21 апр 2016 14:38 #128 от Владимир
Владимир ответил в теме Гожулянские ставки

Гоша пишет: Доброго усім дня.Трохи напишу про вчорашню рибалку.Довго збирався то потрапив на ставок десь на початку одинадцятої. На цьому ставку починає клювати десь о дев*ятій.Так,що годину кльову я прпустив,але всерівно 24 штуки було піймано+ відпущено два манюньких карасики,одна плотвичка,один амурчик і один карась зміг вирватися з руки :cry: і втекти біля самого садку.Так що можна сказати, що всього було піймано 28 рибинок. Так,що рибалкою задоволений.
P.S.Допомагала мені рибалити,а також впустила карася у воду замість садка дружина Хохотуна-Оля.

И сколько денег с вас взяли, учитывая поздний приезд?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.136 секунд