с. Пронозовка

Больше
05 фев 2017 21:11 #177 от Дуsik
Дуsik ответил в теме с. Пронозовка
Результат прошлой рыбалки. JC_doubleup
Вложения:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Заур, Jeka, Карась, Valentina, дядько Ганс, Жека

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 фев 2017 22:34 - 05 фев 2017 22:35 #178 от Анатолич
Анатолич ответил в теме с. Пронозовка

Дуsik пишет: Результат прошлой рыбалки. JC_doubleup


Еще один... Садист! ( JC_doubleup :drinks: *rofl2* )
Последнее редактирование: 05 фев 2017 22:35 пользователем Анатолич.
Спасибо сказали: Аверин, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
05 фев 2017 23:28 #179 от Алесич
Алесич ответил в теме с. Пронозовка

Malexpn пишет: Найти - вполне даже мотивация. Попробую уместиться в один день, а там - как получится.

Увы. Не получилось поехать в субботу. Так что я тоже в этот раз только читатель.
Спасибо сказали: Заур

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
06 фев 2017 07:59 #180 от Сергій
Сергій ответил в теме с. Пронозовка
Рыбалка суббота, воскресение...пролет *dash* Клев слабый, кто мормышкой игрался у того лучше результаты, рыба стоит в полводы и клевать не хочет, во как. Еще и "лесовоз" сломался по дороге домой, дома был в 24-00
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Заур, Jeka, Карась, Алесич, Valentina, Pelmen

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
06 март 2017 14:08 #181 от Віталій
Віталій ответил в теме с. Пронозовка
Вчора (5.03) закрив сезон твердої води в Пронозівці. Вихід на льод нормальний, ще пару днів лід може протриматися. Рибаків було небагато. Заходили на 1,5 години в сторону Мозоліївки. Сіли біля рибаків, кормили, але до 15.30 глухо, в мене було 6 шт. Після того, як рибаки пішли, ми сіли на їхні лунки і до 17.15 відвели душу. За 1,5 години 3 кг. Скільки ж наловили ''хозяїва'' лунок?
Виходили в темноті, але без проблем.
Мій улов



Чекаємо сезону м'якої води. Всім удачі!
Вложения:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Заур, Jeka, Карась, Valentina, дядько Ганс

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
06 март 2017 15:40 #182 от Заур
Заур ответил в теме с. Пронозовка

Віталій пишет: Вчора (5.03) закрив сезон твердої води в Пронозівці. Вихід на льод нормальний, ще пару днів лід може протриматися.
Виходили в темноті, але без проблем.

Вітаю з закриттям! чув по вчорашньому дню було з кльовом не ахті.. і казали що виходити вже зась :-?
Спасибо сказали: Віталій

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
06 март 2017 15:53 #183 от Віталій
Віталій ответил в теме с. Пронозовка

Заур пишет:

Віталій пишет: Вчора (5.03) закрив сезон твердої води в Пронозівці. Вихід на льод нормальний, ще пару днів лід може протриматися.
Виходили в темноті, але без проблем.

Вітаю з закриттям! чув по вчорашньому дню було з кльовом не ахті.. і казали що виходити вже зась :-?

6
Хто вміє ловити, той махав руками аж ну як! :fishing: Я коли сів на ті лунки, зрозумів, що таке ''робоча'' лунка. Навіть вим'я з'їдало! А за 50 метрів - цілий день тиша, хоч і кормив щедро.
Вихід ще був нормальний, але буде таким максимум пару днів, та й то, якщо вітер не поверне від берега. Я б вже не радив би ризикувати.
Спасибо сказали: Заур, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
26 янв 2018 23:19 #184 от Юрий
Юрий ответил в теме с. Пронозовка
Есть кто в курсе, какой лед сейчас в Пронозовке? Думаю на выходных на разведку по плотве. Не хотелось бы проехать больше ста км зря...

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.213 секунд