Ворскла (в черте города)

Больше
23 июнь 2017 17:16 - 15 авг 2017 11:54 #217 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
І,знову я рибалив на нашій чарівній річці,але був не сам,а з Петровичем
Вложенный файл:
]Це він на світлині за мить до того,як його півторушка трішки протягла за собою,але,на жаль зійшла :cry:
Так от. Що б зрівняти шанси я не брав із собою перевірених вобів,а узяв нерозловлені,або тільки,що придбані,а Петровичу сказав-"Бери Муверів і буде тобі щастя". Так воно і вийшло. Перша риба його,та й друга з третьою,по-моєму теж. Мувери підтверджують свою репутацію.. А я намагаюся розловити новинки. По-тихеньку і у мене діло пішло:
Вложенный файл:
Спрацювала Драга 130Ф,вона мені і трофей-двушку принесла: кинув у корчі-один смик і приємна важкість на тому кінці :fishing:
Вложенный файл:
.але всерівно програю Петровичу за кількістю клювак (і сходів тако ж). Ну,що? Треба діставати "заначку"?
Вложенный файл:
пішло:одна.
Вложенный файл:
Друга і т.д.
Потім кльов затих і годину ми просто купали Муверів у ворсклянській воді. Але!! Я згадав,що у мене є нові блешні. Ставлю одну дві проводки і
Вложенный файл:

Ставлю іншу:
Вложенный файл:
Нехай не монстри,але на блешні я ловив уперше у житті.
А навколо красота, вітерець віє по-тихеньку, жаби ропають цвіте якась "рожева хрєнь"
Вложенный файл:

Корч,який нагадує потонулого лося
Вложенный файл:

Одним словом-красота.Були й інші впіймані риби, але розмір щукариків не дотягував до того, що б їх фотати. Було й таке,що налякала мене щука-кинулася з під човна на воблер, коли я його вже вийняв із води, потім ще раз за ним виходила аж до самого човна, але не взяла. Коротше кажучи рибалка нам із Петровичем сподобалася,чого і вам усім бажаю JC_doubleup
Последнее редактирование: 15 авг 2017 11:54 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, settler, Заур, Андрей, Green, Алесич, дядько Ганс, Дуsik, Pelmen и ещё 2 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
23 июнь 2017 18:59 #218 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме Ворскла (в черте города)
Гоша, дякую вам за яскравий і цікавий звіт :clapping:
Завжди приємно читати, позитивно і з гумором :)
Знімаю капелюха! Чекаємо наступних ;)
Спасибо сказали: Аверин

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
27 июнь 2017 08:27 #219 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Дякую.Намагатимуся і далі радувати вас звітами. :good:
Спасибо сказали: Дід Юхим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 авг 2017 13:52 - 18 авг 2017 14:17 #220 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Після мого позавчорашнього романтичного блукання з рюкзаком нічною Полтавою *fool* я вирішив,що ловити рибу більш цікавіше заняття і учора ще раз спробував потрапити на риболовлю. Ви не повірите: якщо таксі замовити на 15хвилин раніше,то на потяг не запізнишся. Не буду писати,як і куди я їхав, скільки я йшов, але на воді я був о п'ятій ранку. Боже мій!!! Як же ж гарно навколо! Тиша, штиль, поверхня-мов дзеркало в якому відображається навколишній світ. І,тільки твої весла, або сплеск хижака,який полює на поверхні спотворюють цю картину.
Вирішив я почати з поперу,так би мовити розбурхати це сонне царство.але скільки я не хлюпав ним не було жодного виходу. Чомусь на Ворсклі попери риба не полюбляє, або я не в тому місці і не в той час ними ловлю.
Зганьбилася Розловилася придбана мною на виставці Монтерка 110
Вложенный файл:
Вложенный файл:

Потім ставлю Беаркінговський Дуо 100 і він знову підтвердив репутацію
вдалого воба. Щучка хапнула його з голови(один поводок мінус)
Вложенный файл:
Вложенный файл:

Вирішую поміняти воба і ставлю Ватсона 110. Веду його і відчуваю,що його хтось довбе *dash*
Невже,думаю,завівся підводний дятел? Але ні.Коли воблер був вже біля човна я
побачив того «дятла»-це був дуже непоганий окуняка,але побачивши мене втік.
Така ж ситуація була і з блешнею,тільки її дзоьбала маленька щучка.
Ну і як же не похвалити мій улюблений Мувер 128,який мені приніс найбільшу щуку за цю риболовлю,десь під півторашку.
Вложенный файл:
Вложенный файл:
(вона не дохла-то я її відпускаю) :lol:
Були ще парочка,але маленькі і я їх не фоткав. Річка дуже обміліла та позаростала.Пробував я і поверхневими вобами ловити понад водоростями,як у відео з Шаніним, але, чи то я не Шанін,чи то щука не знає,що на них треба клювати...
Світлин пейзажів на цей раз не буде,бо жарюка страшенна-ліньки було фотіка до рук брати. Але,повірте.навіть у таку жарюку рибалити-це краще ніж блукати о четвертій ранку з рюкзаком по вокзалу.
Последнее редактирование: 18 авг 2017 14:17 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Zubatka, Заур, Карась, Андрей, Виталий, Valentina, дядько Ганс, of0309 и ещё 4 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
19 авг 2017 02:52 #221 от Zubatka
Zubatka ответил в теме Ворскла (в черте города)
Гоша, ты прям в ударе! Художественное произведение написал, а не отчёт. Прочла с удовольствием. *grin* Так держать! JC_doubleup

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
04 сен 2017 17:33 - 19 сен 2017 17:20 #222 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)

zubatka пишет: Гоша, ты прям в ударе! Художественное произведение написал, а не отчёт. Прочла с удовольствием. *grin* Так держать! JC_doubleup

То стан душі був такий :fishing: JC_doubleup
А ось вам фотка завалу у С. Санжарах. Метрів тридцять товстого килиму з водоростей.Таке відчуття,що я в хаті накачав човна,сів у нього і гребу.Я там п'ятнадцять хвилин грібся ,думав,все *swoon2* піду пішки,але мої неймовірні фізичні :good: дані допомогли подолати цю перешкоду і,коли я на розслабоні підпливав до місця висадки на берег мене там очікував ще один "нєжданчік" у вигляді другого затору,але,слава Богу набагато меншого
Вложения:
Последнее редактирование: 19 сен 2017 17:20 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
08 сен 2017 10:05 - 08 сен 2017 10:05 #223 от Zubatka
Zubatka ответил в теме Ворскла (в черте города)
Не, ну ты в своём репертуаре! *dash* А можно как-то жить без ложки дёгтя? :sick:
И так в душе ведро говна от этой жизни, *swoon2* Давай хоть здесь только о прекрасном? *grin*
Последнее редактирование: 08 сен 2017 10:05 пользователем Zubatka.
Спасибо сказали: Гоша

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
18 фев 2018 09:58 #224 от Vetall
Vetall ответил в теме Ворскла (в черте города)
Кто знает, на Леваде на лед выйти можно?
Днем будет пару часов времени, может с балансиром похожу, если лед есть...

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.198 секунд