Ворскла (в черте города)

Больше
02 авг 2016 23:34 #185 от AlexKrug
AlexKrug ответил в теме Ворскла (в черте города)
Надихнув ти мене, друже, також написати звіт на рідній мові!!)) :ukraine

Було декілька вільних годин, вирішив прогулятися по Ворсклі.
Взяв лайтового спіннінга Favorite Synapse, та пішов на рибні грядки.
Погода була мінлива, обіцяли грозові дощі. Але що може стримати справжнього рибалку вдома). Не за рибою ж ми ходимо, а за порцією адреналіну, емоціями та спілкуванням з природою.
Пройшов декілька перевірених місць, змінивши не один десяток приманок зрозумів, що сьогодні на результат розраховувати не варто.
Перейшов до плану "Б" - фотополювання . На результати довго чекати не довелося.
І ось рак від Кейтек позує на фоні веселки.



Після невеликого теплого дощику, натрапив на гарну, але невідому мені квітку з краплями на пелюстках.



А на завершення вдалося таки розловитися невеличким судачком на віброхвоста від Reins, якого прийшлось обережно знімати з гачків, щоб дати йому змогу попливти до своїх смугастих братів.

Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Jeka, Карась, Віталій, дядько Ганс, Дуsik, Гоша, Pelmen

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 авг 2016 11:49 - 11 авг 2016 11:53 #186 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Плавав і я учора.Кльов був "або учора,або завтра",але дві щучки одну "десьзакіло" і другу "десьзапівтора" я все таки спіймав.Було ще пару виходів-один раз ухватила,але зірвалась.Мій товариш теж піймав двох шнурків,один з яких мабуть гєй,бо задом зачепився за воб-напевне хотів його... :dance:
Фоток на жаль не зробив,бо сіли батарейки.Спіймав на воби:1) Мувер 128МР СП з заглибленням до 2,7м; 2) Вінк 130Ф-мій любимий воб.3) Вінк 110Ф.На нього була цікава покльовка-веду вздовш лотухів-вилітає шнурок хапає воб і несеться далі не збавляючи темпа вилітає з води випльовує воблер плюхається у воду і тікає.І все це одним рухом.Дуже смішно було.
Вложенный файл:

Річка дуже заросла.Пробував ловити на копію Магалона,але проводка настільки повільна,що думав од старості вмру,доки його до човна доведу.Прибрав до кращіх часів.
Последнее редактирование: 11 авг 2016 11:53 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Заур, дядько Ганс

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 авг 2016 17:42 - 22 авг 2016 18:57 #187 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме Ворскла (в черте города)
Добрый вечер,коллеги!
Рыбачил сегодня на Ворскле,возле харьковского моста в компании с Анатоличем.
Ловил на одно удилище, Шерман Про хэви фидер от Флагман, с тестом 30-100 гр.
Кормушку использовал весом в 57 гр (2 унции), вершинка также 2 унции, поводок 0.14 длиной 40 см и крючок № 12 от Gamakatsu.
Прикормка использовалась "Флагмановская",серии "Pro Competition" "Big Roach and Bream" + "Большая плотва" (серия "Professional"), добавки пастанчино, пелетс Халибут, перловка вареная, горох и ещё личные рецепты Анатолича, которые я просто не знаю :)
Изначально планировали ловить густеру и плотву.Ну и леща,если посчастливится.
Ибо ничего другого от рыбалки в черте города честно говоря я не ожидал *grin*
Основная наживка-классический ,,бутерброд,, червь-опарыш,на которую собственно и была сделана вся рыбалка.За исключением окуня, пойманного на спиннинг у самого берега.
Эксперименты в виде чесночных и медовых пуфов нещадно уничтожала верховодка,которая терзала эту наживку ,,влёт,, когда кормушка ещё даже не успевала толком достигнуть дна.
Перловка не работала вообще, горох и кукуруза давали редкие, но очень сильные одиночные подергуны.Но безрезультатные.
Изредка не плохо показывала себя насадка ,,голого,, червя, без добавок.
Клевали крупные экземпляры.
Сошло несколько тяжелых особей, которых не удалось дотянуть и до середины дистанции вылова.Трава и плавающие острова,диаметром от 1 до 5 метров просто не давали выудить нормальных размеров рыбу.
Итог. Ловили приблизительно с 6.00 до 14.00.
Мой результат 1.5 кг разнокалиберной рыбёхи,от плотвы до леща разного размера.
Я доволен.Отдохнул и порыбачил в удовольствие!
Анатолич, большое спасибо за рыбалку!

Ну и немного фото с водоёма :fishing:












Последнее редактирование: 22 авг 2016 18:57 пользователем Анатолич.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Анатолич, Заур, Jeka, Карась, Igor, Андрей, Дуsik, Pelmen, Александр и ещё 3 человек сказали спасибо.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
22 авг 2016 18:19 #188 от Igor
Igor ответил в теме Ворскла (в черте города)
Клас! Тепер там моє улюблене місце в межах міста!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
23 авг 2016 10:08 - 23 авг 2016 10:09 #189 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Чомусь не міг зайти на сайт цілий тиждень.Але зараз я тут і пишу про пару своїх рибалок.Якого числа не пам*ятаю,де ловив теж.
Вложенный файл:

Трішки потвічив і ось вона на гачку.Потім тиша,але я не здався і був нагороджений отакою красунею:
Вложенный файл:
Хоч на фото здається замалою,але в районі 3кг
Потім мене налякав дощ і я сховався на березі під деревом.Тут з*явився ще один рибалка і,глянувши на мене презирливо і,немов би сказавши мені:-"Що? Злякався дощу?"Полетів у своїх пташиних справах.
Вложенный файл:

а я погріб скоріше до берега,бо не дуже люблю мокнути(дружина лається,коли по всій хаті порозкладувані що б висихали спінінги-воблери-човен)
Друга рибалка була теж десь у тих краях,але нижче за течією.У цей раз дива практично не трапилося.Були піймані два шнурка на Мувери з різним заглибленням
Вложенный файл:


Вложенный файл:

А от який воб мене здивував.так це Ватсон 130СП
Тільки поставив заглибив,пару ривочків і сидить окунь
Вложенный файл:

Думав випадковісь,але два окуні,то вже показник
Вложенный файл:

А як він грає JC_doubleup ,аж пузом уверх перевертається на твічі.У мене є плаваючий,але суспендер кращий.
Цього разу у мене був спінінг Дайва Пауермеш до 35г(є у Флагмані.якщо хтось хоче його помацати,але це не реклама) Ось такі дві дуже різні рибалки були у менеза неділю практично в одному і тому ж районі.Ще порадувало спілкування з тролінгуєм- три човни з 6-00 до 10-00 повне зеро,а я спіймав твічем.
Последнее редактирование: 23 авг 2016 10:09 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, AlexKrug, Заур, Jeka, Карась, Віталій, дядько Ганс, Pelmen, Роман

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
29 авг 2016 18:48 - 30 авг 2016 06:38 #190 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме Ворскла (в черте города)

Гоша пишет: Чомусь не міг зайти на сайт цілий тиждень.Але зараз я тут і пишу про пару своїх рибалок.Якого числа не пам*ятаю,де ловив теж.
...

Шановний,треба себе вобмежувати в кiлькостi випитого ... Бо може бути таке ,що завтра вже не пам*ятатимеш,як називається риба,яку спiймав *grin*
Последнее редактирование: 30 авг 2016 06:38 пользователем дядько Ганс.
Спасибо сказали: Карась

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
30 авг 2016 10:13 #191 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)

дядько Ганс пишет:

Гоша пишет: Чомусь не міг зайти на сайт цілий тиждень.Але зараз я тут і пишу про пару своїх рибалок.Якого числа не пам*ятаю,де ловив теж.
...

Шановний,треба себе вобмежувати в кiлькостi випитого ... Бо може бути таке ,що завтра вже не пам*ятатимеш,як називається риба,яку спiймав *grin*

Знову не виходило зайти на сайт.А з приводу обмежувати-я вже років 18 обмежую.
Спасибо сказали: Віталій, дядько Ганс

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
02 сен 2016 08:55 #192 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Учора із Стасом вирішили трішки порибалити.Узяли човни,вудлища,воблери і поїхали... Погодка нас радувала-сонячно,тепло,хоча вранці,доки не вийшло сонечко, трішки змерзли.
Стас в основному ловив уздовш комишів,та латухів,а я пробивав глибини в надії піймати мамку,або татка,але ми забули,що це було 1 вересня і на мамок чекати не варто,бо в той день одні дітлахи виходили.Впіймано було десь штук по п*ять "дошкільнят",десь стільки ж було і виходів-сходів.Разом із щупачками Стас спіймав і пару немаленьких окуньчиків.
Трішки фото:
Вихід на воду,в очах надія впіймати рибу своєї мрії
Вложенный файл:


Ось я туди під корч закину,ща як клюне!
Вложенный файл:


Вже і сонечко вийшло,а я ще нічого не натвічів
Вложенный файл:


Ну нарешті!!!!
Вложенный файл:


А ось і я впіймав рибину
Вложенный файл:


Пташку,аж скрутило від сміху,коли вона побачила розмір мого "трофею"
Вложенный файл:


Що порадувало-так це лілії
Вложенный файл:

"Ну хоч човни будуть чистими"-сказав Стас і заходився драїти свій фрегат
Вложенный файл:

Вложенный файл:

Вложенный файл:

Вложенный файл:

Ну і наостанок і я з моїм "трофеєм"
Вложенный файл:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Стас, Zubatka, Заур, Карась, Андрей, Віталій, дядько Ганс, Роман

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.206 секунд