Ворскла (в черте города)

Больше
19 сен 2016 13:08 - 19 сен 2016 13:31 #193 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
В суботу вирішив поплавати вище Полтави в районі Гавронці-Петрівка."Богданчиком" до Гавронців(був повний,бо субота і дачників повно). Десь о восьмій я на воді. Спочатку вирішив пройтися по глибині. Плавав під тим берегом,де глибше,намагаючись розловити нові МР-ні воби,що би вирішити,який з них краще. Але...Після декількох годин зрозумів,що сьогодні батлу між ними не вийде. Тоді я почав обловлювати і мілкі ділянки, зарості латаття та звали на глибини.Виручив мене Пастор 120.Щупачок не великий,але приємно,що клюнув
Вложенный файл:

Потім знову перебрав купу воблерів.які ловили на попередніх рибалках,але в цей день вони теж мовчали.Вже підпливаючи до петрівського пляжу,де завжди виходжу з води,метрів за двісті ставлю ще одного мого улюбленого воба Ватсон 130сп і отримую другу покльовку і вигляді невеликого шнурка:
Вложенный файл:

Який трішки по-позувавши сам відчепився біля човна.Може в мене такий поганий результат тому,що попереду мене пливли,ще два рибалки на човнах(побачив їх аж під Петрівкою)?
Ось вам ще трішки краєвідів.Місця такі,що щука просто повинна там стояти.але,як кажуть:-"Ось вам!"
Вложенный файл:
Пустуючий пляж. А влітку тут було море народу
Вложенный файл:
Хіба не гарно?
Вложенный файл:
Місточок стоїть самітньо,чекає нового "пляжного сезону",а це буде ой як не швидко.
Вложенный файл:
А воода прозора,навіть бубирів на дні видко.
Вложенный файл:
Листок навіть почервонів від сорому,за те,що під ним не стоїть щука.
Вложенный файл:
Такі місця і ні однієї покльовки.
P.S. Якийсь-то олень на лівому березі річки, прямо перед петрівським пляжем пиляв сухе дерево.але.мабуть тому що цей олень ще й молдаван у якого батько був чукчею то зпиляв він його так,що воно впало у воду і перегородило всю річку.Навіть і не знаю,чи зара можна там проплисти.
Последнее редактирование: 19 сен 2016 13:31 пользователем Гоша.
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Zubatka, Заур, Віталій, дядько Ганс, Роман

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
20 сен 2016 06:21 #194 от Zubatka
Zubatka ответил в теме Ворскла (в черте города)
Отдельное спасибо за пейзажи! JC_doubleup

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 окт 2016 11:55 #195 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Вложенный файл:

Що може бути гірше,ніж зрада коханої ???
Це,коли ти з вечора збираєш снасті, прокидаєшся ні світ,ні зоря, а всі нормальні люди ще сплять, готуєш собі поїсти-попити, потім важезний рюкзак на плечі і на перший тролейбус. Потім пхаєшся в рейсовий автобус,яким довго їдеш до місця призначення в Гавронцях і, ось вона-річка. Погода ідеальна, тиск пошти в нормі, вода прозора,як сльоза. Латаття попадало на дно. Ти накачуєш човна,збираєш спіннінг і розумієш,що котушку забув вдома і у тебе є два виходи: або сидіти і чекати автобуса, який буде десь через пʼять годин, або плисти вниз за течією,тіж таки пʼять кілометрів, щоби трішки раніше виїхати з Петрівки. Як кажуть боксери:-»Це був тільки нокдаун». Ну ладно!Буду плисти вниз,милуючись краєвидами та фоткаючи їх, щоби взимку передивлятися світлини, ностальгуючи за цими, ще теплими осінніми днями, але десь на шостому кадрі мій фотік, так ненавʼязливо,повідомив мені,що я отут посеред річки, повинен йому замінити батарейки. Ось це вже був нокаут!!! І я злий на себе,долю, карму,зірки і все,що завадило мені покласти котушку до рюкзака мослав веслами аж, до Петрівки, щоб в такий ідеальний для риболовлі день зайти рівно о дванадцятій годині в свою квартиру…
Ось,що може бути гірше ніж зрада коханої!!!
Спасибо сказали: Аверин, Дмитрий, Карась, Віталій, дядько Ганс

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 окт 2016 13:53 #196 от Ярослав
Ярослав ответил в теме Ворскла (в черте города)
Гірше зради може бути лише "перемога"
А котушка то так... дрібничка )

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
08 нояб 2016 16:12 #197 от Гоша
Гоша ответил в теме Ворскла (в черте города)
Що означає вислів:-"Хочеться-гірше ніж болить"?
А озачає він те,що два товариша не зважаючи на прогнози синоптиків,які казали.що дощ почнеться десь о чотирнадцятій годині, вирішили сплавитися трішки,що б половити рибку.
.Правда день якось не задався з самого початку: то замість кави мені на вокзалі налили якогось шмордюка. :sick: то потяг "запіздав" пошти на годину, то дощ розпочався о десятій годині замість чотирнадцятої.Але ми не забобонні:Поїздка потягом,потім прогулянка нічним лісом,з човнами за плечима,збори в темряві при ліхтарику
Вложенный файл:

чекаємо доки розвидниться.сідаємо в човни і вперед! :fishing:
Рибка таки була спіймана,хоч і розміром невеличка:-"Скумбрія"як каже мій товариш
Вложенный файл:

А потім: дощ,дощ,дощ...І вже не хочеться ні покльовок,ні трофеїв,ні "мамок" ні "папок",а,тільки гарячого чаю і теплої ковдри.
Ще хтось,мабуть.не дорахується однієї сітки :good: ,але ж нічого їх у воді розкидати.
Хух! Мабуть вже сезон риболовлі з човна закрив. :cry: щас як прийде дружина до-дому,як гляне,що по всій хаті розкладені речі,бо намокнув.як цуцик,то буде мені :black_eye:
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Анатолич, Zubatka, Заур, дядько Ганс, Pelmen

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
08 нояб 2016 17:27 #198 от дядько Ганс
дядько Ганс ответил в теме Ворскла (в черте города)
Справжнiй мужик в життi повинен зробити три речi:

- Посадити печiнку
- Виростити пузо
- Постройiти тьощу *grin*

Я б ото за шкандаль вiд дружини взагалi не переймався,бо в хатi повинен бути патрiархат B)
Спасибо сказали: Аверин, Анатолич, Іван

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
08 нояб 2016 17:41 #199 от Анатолич
Анатолич ответил в теме Ворскла (в черте города)

Гоша пишет: Що означає вислів:-"Хочеться-гірше ніж болить"?
.......
.Правда день якось не задався з самого початку: ....... то дощ розпочався о десятій годині замість чотирнадцятої. Але ми не забобонні...
А потім: дощ,дощ,дощ......
щас як прийде дружина до-дому, як гляне,що по всій хаті розкладені речі, бо намокнув.як цуцик,то буде мені :black_eye:


Читаю Гошу... И сегодня почти все то же самое слово в слово, только с некоторыми "нюансами". На ровном месте потерял 2 оснастки и 2 поводка... Дождь начался "вне графика"... Прикормка получилась - СУПЕР (!), но пришлось почти всю отдать рыбкам ""бэз-возд-мэзд-но"... Утопил наживку из-за "воды с неба"... Видео недоснял... :(
Правда, моя супруга меня встречала дома и на положительной ноте. Бо я рыбку поймав! Аж 2 (две)! *yahoo*
В общем: Cherna-ua_2
Спасибо сказали: Дід Юхим, Аверин, Заур, Карась, Іван, Гоша, Pelmen

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
09 нояб 2016 18:31 #200 от Zubatka
Zubatka ответил в теме Ворскла (в черте города)
Если день с утра не задался, то я разворачиваюсь и иду домой. Проверено: дальше будет хуже. :cry: Ото как только шмурдяк налили, а потом ещё и поезд запизнился, был тебе намёк! :evil: Ну ничего, хоть сеточку вытащил, и то не зря день прожил. *grin*
Спасибо сказали: Аверин

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Владимир
Время создания страницы: 0.153 секунд